Lekarze chcieli odłączyć 27-latka od aparatury podtrzymującej życie. Nieoczekiwanie ojciec chłopaka wyciągnął broń

Ojciec uratował syna, którego lekarze chcieli odpiąć od aparatury medycznej
youtube.com/KPRC 2 Click2Houston
Autor Barbara Bujar25.08.2020

Ojciec 27-letniego pacjenta nie umiał pogodzić się z tym, że lekarze chcą odłączyć go od aparatury medycznej, która dotychczas utrzymywała go przy życiu. Zdesperowany mężczyzna zaczął grozić lekarzom, po czym wyciągnął pistolet. Ten czyn doprowadził do wezwania policji i aresztowania agresywnego ojca pacjenta. Ten jednak nigdy nie żałował swojego zachowania. Jego syn odzyskał przytomność i przeżył.

Ojciec George Pickering nie umiał pogodzić się z wiadomością, którą lekarze przekazali jemu i jego żonie. Ich 27-letni syn, który trafił do szpitala na skutek udaru mózgu, miał zostać odłączony od aparatury medycznej, która do tej pory utrzymywała jego funkcje życiowe. Medycy swoją decyzję tłumaczyli tym, że u pacjenta nastąpiła śmierć mózgu. Poprosili jego rodziców o podpisanie dokumentów zezwalających na pobranie narządów. Jak podaje portal webniusy.pl, zrozpaczona matka młodego pacjenta postanowiła podpisać wymagane oświadczenia, jego ojciec jednak kategorycznie odmówił.

Sceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepieSceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepieCzytaj dalej

Ojciec za wszelką cenę chciał uratować życie syna. Trafił za to do więzienia

Zgodnie z prawem uzyskana zgoda od jednego z rodziców dała lekarzom zielone światło. Medycy zaczęli przygotowywać się do procesu odłączenia 27-latka od aparatury. George Pickering nie umiał w to uwierzyć. Zaczął bronić łóżka, na którym leżał jego syn i grozić, że zabije każdego, kto tylko do niego podejdzie. W tym czasie wyciągnął broń.

Młodszy syn, widząc zachowanie swojego ojca, postanowił go obezwładnić. Wiedział, że lekarze wezwali już policję i mężczyzna będzie miał poważne kłopoty. Zabrał więc broń, ale to jego ojcu w niczym nie przeszkodziło. Mężczyzna wyciągnął spod koszuli drugi pistolet i kontynuował swoje groźby. Tym razem miał kierować je także w stronę własnej rodziny.

Wreszcie do szpitala dotarli funkcjonariusze policji. George do samego końca dzielnie bronił swojego dziecka. Gdy zobaczył mundurowych, wiedział, co go czeka. Nie spodziewał się jednak tego, że zanim zostanie aresztowany, jego syn poruszy ręką.

Po tej czynności 27-letniego pacjenta wszyscy obecni byli w szoku. Goerge, który trzymał syna za rękę, ponownie poczuł jego uścisk. Szczęścia mężczyzny nie dało się opisać. Niestety, nawet po tak entuzjastycznym finale szpitalnej awantury, ojciec pacjenta musiał opuścić budynek wraz z funkcjonariuszami policji. Za swoje zachowanie George Pickering odpowiedział przed sądem, który skazał go na karę 11 miesięcy pozbawienia wolności.

Po aresztowaniu ojca pacjenta, lekarze natychmiast powtórzyli wszystkie badania. Okazało się, że mózg 27-latka jest aktywny i młody mężczyzna będzie mógł wrócić do zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli

2. Lidl szykuje wielką wyprzedaż. 80 proc. taniej kupisz nie tylko odzież

George Pickering odbył swoją karę, jednak nigdy nie żałował tego, jak zachował się w szpitalu. Przez cały czas mocno wierzył w to, że jego syn żyje i do końca miał zamiar o niego walczyć. Jego upór i determinacja spowodowały, że pacjent wyzdrowiał i wrócił do normalnego życia, które tak naprawdę zawdzięcza swojemu ojcu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mafijny boss na wolności. Wpłacono za niego porażającą kaucję
  2. "Mówi pan rzeczy obsceniczne". Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. TVN ujawnił skandaliczną prawdę. Nie mieści się w głowie, do czego dochodzi w karetkach
  5. Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia
  6. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł