Oliwia Bieniuk o Annie Przybylskiej
Instagram.com oliwia.bieniuk
Autor Klaudia Gaicka - 16 Września 2020

Oliwia Bieniuk wspomina dzień, w którym odeszła jej mama. Śmierć aktorki była ciosem dla wielu osób

Oliwia Bieniuk cały czas wspomina zmarłą mamę Annę Przybylską. Córka niedługo sama będzie dorosła, od śmierci aktorki minęło już 6 lat. Wielu z nas wciąż ciepło wspomina artystkę, jej bogaty dorobek filmowy mógłby być jeszcze większy, gdyby nie przedwczesna śmierć.

Oliwia Bieniuk z każdym rokiem głębiej wkracza w świat dorosłych. Dziewczynka, którą znamy ze zdjęć Anny Przybylskiej, niedługo skończy 18 lat. Pomimo tego, że matura dopiero za rok, nastolatka już wie, co chce robić w przyszłości. Okazuje się, że Oliwia Bieniuk planuje pójść w ślady ukochanej mamy i zostać aktorką.

Ognisko koronawirusa wykryte w szpitalu. Ponad 20 osób zarażonychOgnisko koronawirusa wykryte w szpitalu. Ponad 20 osób zarażonychCzytaj dalej

Oliwia Bieniuk bardzo tęskni za swoją mamą Anną Przybylską. Aktorka odeszła już 6 lat temu

W rozmowie z magazynem „Viva” Oliwia przyznała, że bardzo często wspomina mamę. Dzień, w którym odeszła, zostanie z nią na zawsze.

- Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - wyznała.

Dziewczynie trudno się uporać ze stratą ukochanej mamy. Anna Przybylska wyjątkowo umiała pogodzić rodzicielstwo ze wspaniałą karierą. Ludzie bardzo cenili ją za jej ciepło i pozytywne podejście do życia.

- Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała - wspomina Oliwia.

Pomimo tego, że od śmierci aktorki minęło już 6 lat, Oliwia dalej bardzo przeżywa śmierć mamy. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, jak nastolatka uczciła pamięć Anny Przybylskiej, pisząc do niej wzruszającą wiadomość.

Dzisiaj grzeje: 1. Już jutro wchodzi w życie nowy zakaz. Dotknie wiele osób
2.Klient Biedronki opublikował demaskujący film. Oburzająca sprawa poruszyła internautów
3. Porażająca wiadomość obiegła media. Nie żyje Bill Gates Senior

Przy okazji warto przypomnieć bogaty dorobek artystyczny Przybylskiej. Aktorka zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie pt. „Ciemna strona Wenus". W podobnym czasie rozpoczęła również grę aktorską w serialu „Złotopolscy”, emitowanym w telewizji TVP2. Sławę przyniósł jej właśnie ten serialowy debiut, wszyscy widzowie pokochali charyzmatyczną i piękną Marylkę Bakę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje
  2. Szykuje się skandal? Tajemnicza posada Kingi Dudy przy ojcu. Zwiedziła niemal cały świat i wróciła do Polski
  3. Niepokojące objawy u niemowlaka. Nie wolno ich bagatelizować
  4. Ile ofiar koronawirusa nie miało chorób współistniejących. Niepokojące dane
  5. Wykorzystują lukę, aby obejść obostrzenia. Nowe maseczki stają się coraz bardziej popularne
  6. Byli w restauracji z ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Za obiad zapłacili prawie 100 zł, ale nie to poraziło ich najbardziej

Następny artykuł