Został okrzyknięty "żywym Kenem". Teraz chce zostać matką

operacje plastyczne zmieniły go w nią
fot. https://pixabay.com/ truly
Autor Klaudia Gaicka18.07.2020

Operacje plastyczne całkowicie zmieniły Rodrigo Alves. Początkowo chciał uchodzić za "żywego kena", kiedy mu się to udało, postanowił zostać matką. Instragramowy celebryta przeżył już ponad 100 operacji plastycznych i nie planuje z nimi skończyć.

Operacje plastyczne tego człowieka zaszokowały cały świat. Przede wszystkim zadziwia ich ilość. Okazuje się bowiem, że Rodrigo Alves ma ich za sobą już około 150.

Eksperci twierdzą, że operacje plastyczne potrafią uzależniać tak samo, jak narkotyki. Łatwo też możemy zaobserwować, jak opłakane bywają w skutkach. Wiele gwiazd mocno przesadza, jeśli chodzi o poprawę swojego wyglądu. Chociaż coraz modniejsze są samoakceptacja i naturalność, wielu celebrytów na pierwszy rzut oka wygląda, jak spod skalpela.

Nieoficjalne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Wszyscy trzymają kciukiNieoficjalne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Wszyscy trzymają kciukiCzytaj dalej

Operacje plastyczne całkowicie zmieniły mężczyznę. Początkowo chciał byc kenem, dziś jest matką

Jak podaje serwis Popularne.pl, „żywy ken” przewartościował swoje cele. Jeszcze do niedawna pragnął przypominać kena, dziś chce zostać prawdziwą matką. Przed dojściem do tego wniosku wykonał 150 operacji i zabiegów plastycznych, które miały stworzyć z niego lalkowy pierwowzór mężczyzny.

Na swój obecny wygląd Rodrigo Alves wydał już ponad 500 tys. funtów, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ponad 2,5 mln złotych. Jak podaje portal Viva.pl, dziś wygląda już kobieta i prosi, by zwracać się do niego „Roddy”. Usunął ze swoich mediów społecznościowych wszystkie zdjęcia, na których wygląda jak mężczyzna. Zastąpiły je zdjęcia w jego nowej kobiecej odsłonie.

- W mediach społecznościowych widnieję jeszcze jako Rodrigo, ale dzisiaj oficjalnie się to zmieni. Od dzisiaj mam na imię Jessica. - wyjawił w wywiadzie dla brytyjskiej śniadaniówki The Morning Alves.

Celebryta czuje się już w pełni kobietą, chociaż pewnie wiele operacji jeszcze przed nim. Jego media społecznościowe należą już ofiacjalnie do niej, Jessicy Aalves.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Janda dostała wiadomość ze szpitala od Jerzego Stuhra. Znamy jej treść

2. Zaskakująca decyzja Płaca minimalna 2021 jednak w górę? Wiceminister się wygadał, padła konkretna kwotabanku. Klienci mają powody do radości

- Najpierw muszę pokochać samą siebie. Ale chciałabym mieć dziecko. Wyobrażam sobie siebie w roli matki, u boku mężczyzny, który mnie pokocha. - wyjawiła.

„Żywy ken” oficjalnie stał się „żywą barbie”, czy jej plany o dziecku się ziszczą, zobaczmy. Na tę chwilę jesteśmy jedynie w szoku, jak wielu zmian można dokonać w swoim ciele. Nie wiadomo, czy liczne skomplikowane i bolesne operacje nie odbiją się na zdrowiu, już kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za sklepem leżało ciało mężczyzny. Porażające odkrycie na Mazowszu
  2. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego;
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł