pacjent wywołał pożar
pixabay.com/RyanMcGuire
Autor Klaudia Gaicka - 10 Listopada 2020

Jeden błąd pacjenta omal nie doprowadził do tragedii. W szpitalu wybuchł pożar

W Łodzi doszło do szokującego zdarzenia z udziałem chorego pacjenta. Jego lekkomyślność na oddziale covidowym mogła skończyć się tragedią. To, co zrobił pacjent, zaszokowało nie tylko lekarzy.

Do niecodziennej sytuacji z udziałem pacjenta doszło w Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi. Wypadek opisany przez portal Polsatnews.pl wydaje się nieprawdopodobny, jednak naprawdę się wydarzył. Zachowanie pacjenta było szokujące. Ledwo udało się uniknąć tragedii.

Już od jutra w życie wchodzi nowy zakaz. Duże utrudnienia dla tysięcy PolakówJuż od jutra w życie wchodzi nowy zakaz. Duże utrudnienia dla tysięcy PolakówCzytaj dalej

W szpitalu w Łodzi pacjent wykazał się ogromnym brakiem odpowiedzialności. Mogło to skończyć się tragedią

O całym zdarzeniu poinformował portal Remiza.pl, który jest polskim portalem pożarniczym. Strażacy uratowali sytuację.

- W Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi doszło do nietypowego zderzenia na oddziale zakaźnym COVID-19. Jeden z pacjentów próbował zapalić papierosa. Doszło do pożaru instalacji tlenowej, do której był podłączony. Personel szpitala w porę zareagował. Obyło się bez ewakuacji - napisano na stronie portalu.

Pacjent, który był winowajcą całego zamieszania, przebywał w izolatce. Aparatura tlenowa, do której był podłączony, nie wydała mu się żadną przeszkodą w zapaleniu papierosa. Gdyby nie pracownicy szpitala doszłoby do tragedii.

- Pacjent przebywający w izolatce próbował zapalić papierosa, a był podłączony do tlenu. Na szczęście pracownikom szpitala udało się szybko ugasić ogień jeszcze przed naszym przybyciem. Mężczyzna spalił sobie część piżamy i pościeli, poparzył dłoń. Pomocy udzielił mu personel szpitala. Zdarzenie niebezpieczne, aczkolwiek na szczęście nic groźnego się nie stało - powiedział polsatnews.pl mł. kpt. Łukasz Górczyński z łódzkiej straży pożarnej.

Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragediąLekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragediąCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1.Media obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje polski sportowiec. Mężczyzna był zakażony koronawirusem
2.Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśli
3.Ministerstwo Zdrowia chce wprowadzić poważne zmiany. Chodzi o testy na koronawirusa

Całe szczęście tym razem obyło się bez rannych, czy też ogromnych strat. Jednak ciężko nie skrytykować takiego braku odpowiedzialności w obliczu tego, ile osób oczekuje na miejsce na oddziale covidowym. Wielu osobom lekarze nie zdążają podać tlenu, tymczasem pacjent z Łodzi woli wdychać dym papierosowy. Ciężko także nie zauważyć, że kwestia łatwopalności tlenu poruszana jest jeszcze w szkole podstawowej. Mamy nadzieję, że nie będziemy już nigdy informować o takim, czy innym podobnym zachowaniu.

Nietypowe objawy cukrzycy. Choroba może dotyczyć każdego z nas, sygnałów ostrzegawczych nigdy nie należy lekceważyćNietypowe objawy cukrzycy. Choroba może dotyczyć każdego z nas, sygnałów ostrzegawczych nigdy nie należy lekceważyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na ogrzewaniu można oszczędzać. Pod warunkiem, że pamięta się o kilku kwestiach
  2. Sony wydało oficjalne oświadczenie na temat PlayStation 5. Dotyczy również Polski, duże zaskoczenie
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Takiego gola jeszcze nie widzieliście. Absurdalny samobój w hicie Ekstraklasy, Artur Boruc tylko patrzył
  7. Pijany kierowca wjechał w słup. Policjanci zamarli, gdy zorientowali się, kogo zatrzymali

Następny artykuł