pacjent_tragedia
pixabay_vitalworks
Autor Damian Witoń - 13 Lutego 2020

Tragedia w szpitalu. Chory zaatakował innego pacjenta

Pacjent szpitala znajdującego się w Kalifornii zmarł, na skutek ran odniesionych w wyniku pobicia przez sąsiada z sali. Napastnik został zatrzymany przez policję. Nikt nie wie jaki był powód jego bestialskiego zachowania.

Pacjent kalifornijskiego szpitala został zaatakowany przez sąsiada leżącego z nim na jednej sali. Niestety incydent zakończył się jego śmiercią, pomimo prób reanimacji. Motyw bestialskiej napaści pozostaje nieznany.

Trzech braci walczy z identycznym nowotworem. Najmłodszy z nich nie ma nawet rokuTrzech braci walczy z identycznym nowotworem. Najmłodszy z nich nie ma nawet rokuCzytaj dalej

Pacjent szpitala w Long Beach zmarł w wyniku ran odniesionych na skutek pobicia przez chorego leżącego z nim na jednej sali

Francisco Sanchez Reyes trafił do szpitala College Medical Center w Long Beach w stanie Kalifornia, ponieważ wystąpiła u niego infekcja dróg moczowych. Na swoje nieszczęście trafił na salę, w której znajdował się w tym czasie 37-letni Reginald Panthier. Już pierwszego dnia swojego pobytu w placówce, Francisco z nieznanych powodów został napadnięty przez młodszego pacjenta. Odkrycia dokonała jedna z pielęgniarek, która znalazła go zakrwawionego na podłodze.

Reyes został natychmiast przewieziony na oddział intensywnej terapii. Jak podaje portal popularne.pl, jego stan określony został jako krytyczny. Zaczęła się walka o życie 73-latka, która niestety została przegrana. 9 lutego 2020 roku, tydzień po tym, jak został pobity, mężczyzna zmarł, pozostawiając w żałobie swoją liczną rodzinę.

Francisco był ojcem ośmioro dzieci. Doczekał się 24 wnuków, a także ośmioro prawnuków. W 1971 postanowił wyemigrować z Meksyku do Stanów Zjednoczonych, aby zapewnić swoim potomkom lepszą przyszłość i otworzyć przed nimi nowe perspektywy. Jego syn wspomina, że ojciec zawsze był dobrym człowiekiem, który potrafił dojść do porozumienia niemal z każdym i nigdy nie szukał konfiktów.

Sprawca pobicia Reginald Panthier został aresztowany przez policję. Wszczęto postępowanie karne w jego sprawie. Szpital, w którym doszło do przerażającego wydarzenia, wydał na jego temat oficjalne oświadczenie.

-Najgłębsze sympatie College Medical Center dotyczą rodziny i przyjaciół zmarłych. To był tragiczny i nieprzewidywalny incydent, a College Medical Center w pełni współpracuje z organami ścigania w zakresie dochodzenia karnego i ścigania napastnika za ten przypadkowy akt przemocy. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pacjentów, a także zapewnienie najwyższej opieki, pozostają naszym najwyższym priorytetem. - informują władze szpitala

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tata znalazł w telefonie syna zdjęcie, które go zmroziło. Wydał go policji bez wahania
  2. Koniec skandalicznej historii Elżbiety B. Opiekunka doprowadziła Violettę Villas do śmierci w zaniedbaniu
  3. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  4. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  5. Bóle szyi mogą być objawem groźnego nowotworu. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów

Następny artykuł