Panna młoda napisała wiadomość zza grobu
pixabay Takmeomeo
Autor Klaudia Gaicka - 29 Lipca 2020

Kilka godzin po śmierci panny młodej, jej znajomi dostali wiadomość. "Jeśli to czytasz, już nie żyję"

Panna młoda i jej wiadomość zza grobu wprawiły wszystkich w osłupienie. Ludzie, którzy zobaczyli treść wiadomości, nie mogli uwierzyć w to, co czytają. Panna młoda skorzystała z ostatniej okazji na zrobienie czegoś dobrego dla innych. Nie tylko w jej przypadku zabrakło dodatkowych badań.

Panna młoda napisała wiadomość zza grobu. Jej ukochany i bliscy nie mogli w nią uwierzyć. Po tym, jak 39-letnia kobieta zmarła jej bliscy mogli sądzić, że nic ich nie zaskoczy. Tymczasem stało się coś na pierwszy rzut oka nieprawdopodobnego, panna młoda przemówiła zza grobu.

Jedno ziarenko może zabić. 4-latek trafił do szpitala z silnym zatruciemJedno ziarenko może zabić. 4-latek trafił do szpitala z silnym zatruciemCzytaj dalej

Panna młoda przemówiła zza grobu. Treść wiadomości poruszyła wszystkich

Jak podaje portal Parenting.pl, 39-letnia była ze swoim mężem Rickiem w związku już od kilku lat. Para zdecydowała się na ślub, kilka dni po tym, jak Gemma trafiła do hospicjum. Trafiła tam, ponieważ była w ostatnim stadium choroby nowotworowej. Rak dotyczył na początku tylko miednicy, kiedy lekarze sądzili, że terapia przynosi dobre efekty, okazało się, że doszło do przerzutów.

Niestety lekarze nie potrafili pomóc pacjentce z przerzutami na kręgosłupie. Gemma trafiła więc do hospicujm. Pomimo tego, cały czas była aktywna w mediach społecznościowych. Na jej facebookowy profil trafiło nawet zdjęcie z drugiej miesięcznicy ślubu. Jej mąż Rick cały czas towarzyszył jej w chorobie. W niedługim czasie od opublikowania zdjęcia kobieta zmarła. Wszyscy myśleli, że to koniec jej aktywności w mediach społecznościowych, jednak się mylili. 4 godziny po śmierci Gemmy na jej profilu facebookowym pojawił się post.

- Jeśli to czytasz, już nie żyję - zaczęła Gemma.

Nie sposób przejść obok takiego postu obojętnie. Gemma wykorzystała okazję, aby jeszcze ostatni raz pomóc innym. Była niesamowicie dobrą osobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Smutne, chodzi o jego zdrowie
2. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
3. Przygotuj się, za zwykły list słono zapłacisz. Najnowsze informacje nie napawają optymizmem

- Mimo że jestem zrozpaczona, ponieważ muszę zostawić moich ukochanych tutaj, jestem również szczęśliwa, ponieważ zostawiam na ziemi wszystkie cierpienia, które zafundowała mi ta cholerna choroba. Mam nadzieję, że historia mojego cierpienia pomoże wszystkim chorym na raka. W moim przypadku zabrakło dodatkowych badań, które wykryłyby przerzuty, których rak dokonał na kręgosłup. Mam nadzieję, że ten post pozwoli uruchomić lawinę wydarzeń, która skończy się czymś dobrym. Nie jestem w stanie wyrazić dostatecznie mojej wdzięczności w stosunku do Ricka, który był przy mnie przez cały ten czas. Chciałabym, by moi najbliżsi wiedzieli, że cierpienie się skończyło i w końcu odnalazłam spokój – napisała w pośmiertnym poście.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy mieli nadzieję na inny finał. Niestety, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  2. Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8
  3. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat;
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł