Paweł Krolikowski przejdzie rehabilitację poza Polską
youtube/Fundacja Aniołów Miłosierdzia
Autor Karol Zaborowski - 7 Stycznia 2020

Paweł Królikowski jeszcze nie doszedł do siebie. Jego bliscy szukają najlepszych specjalistów

Paweł Królikowski ma za sobą naprawdę poważne problemy zdrowotne. Niestety tuż przed świętami aktor ponownie zalazł się w szpitalu, z którego nie wyszedł do dziś. Jego żona zdradziła, jaki jest jego stan zdrowia.

Paweł Królikowski jest doskonale znany wszystkim fanom serialu “Ranczo” oraz programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety aktor już od lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które nie raz skutkowały pilną hospitalizacją.

Wszystko zaczęło się od pęknięcia tętniaka w mózgu Pawła Królikowskiego. Gdyby nie błyskawiczna reakcja ze strony jego małżonki, to aktora mogłoby już nie być między nami. Niestety tuż przed świętami media w całej Polsce obiegła informacja o kolejnej hospitalizacji Pawła Królikowskiego. Według informacji aktor miał ponownie wylądować na oddziale neurochirurgicznym.

Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej dietyProdukty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej dietyCzytaj dalej

Paweł Królikowski jeszcze długo będzie wracał do formy

Do tej pory jedynie syn Królikowskiego publicznie komentował stan zdrowia aktora. Jednak teraz o komentarz pokusiła się również jego żona, która nawet na moment nie odchodzi od łóżka aktora.

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - zdradziła w rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska.

Niestety oznacza to, że Paweł Królikowski będzie musiał spędzić jeszcze sporo czasu w szpitalu. Jednak według ustaleń mediów, wyleczenie infekcji, nie będzie końcem problemów aktora. Jak podaje Fakt, rodzina gwiazdora serialu “Ranczo” już teraz poszukuje najlepszych specjalistów od rehabilitacji, którzy pomogliby stanąć mu jak najszybciej na nogi.

Jednak tabloid informuje, że najprawdopodobniej aktor będzie wracał do zdrowia poza granicami Polski. W tym wypadku Paweł Królikowski wraz z rodziną ma postawić na naszych zachodnich sąsiadów, czyli Niemcy. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak długo zajmie jego powrót do pełni sił, ale miejmy nadzieję, że będzie to jak najszybciej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  3. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  4. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  5. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  6. Kiedy zachorował na nowotwór zaczął codziennie jeść popularny produkt. Zadziwił lekarzy, z jego ciałem zaczęły się dziać niesłychane rzeczy

Następny artykuł