Paweł Królikowski jest w szpitalu
fot. wikipedia.org/Fryta 73
Autor Karol Zaborowski - 20 Grudnia 2019

Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu

Paweł Królikowskie już od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, a teraz dowiedzieliśmy się, że aktor ponownie wylądował w szpitalu. Trafił na oddział neurochirurgii, gdzie nad jego stanem oprócz lekarzy, czuwa również żona.

Paweł Królikowski został już nieraz doceniony za swoje role filmowe, jak i serialowe. Szczególnie jego udział w produkcji pod tytułem “Ranczo” spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony widzów. Niestety teraz aktor znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, w której musi walczyć o swoje zdrowie.

Aktor już w 2014 roku przeszedł poważną operację neurochirurgiczną, po której bardzo długo wracał do siebie. Chcąc zasłonić bliznę, która powstała po zabiegu nosił nakrycia głowy. Teraz dowiadujemy się, że Królikowski ponownie wylądował w szpitalu na oddziale neurochirurgicznym, gdzie czuwa nad nim żona.

Śmierć dziecka wyceniona na 5 tysięcy złotych. Rodzice nie zamierzają się poddaćŚmierć dziecka wyceniona na 5 tysięcy złotych. Rodzice nie zamierzają się poddaćCzytaj dalej

Paweł Królikowski ponownie walczy z chorobą

Jak podaje Super Express, Paweł Królikowski gorzej poczuł się już kilka dni temu i miał problemy ze zrozumieniem nawet prostych słów lub mylił ich znaczenie. Takie objawy faktycznie mogą wskazywać, że jego choroba znowu daje o sobie znać. Aktor miał się pojawić na wigilii w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, jednak ze względu na stan zdrowia zastąpiła go tam małżonka.

W 2014 roku Paweł Królikowski przeszedł skomplikowaną operację usunięcia tętniaka mózgu. Początkowo pojawiało się mało informacji dotyczących stanu zdrowia aktora zarówno ze strony kolegów po fachu, jak i samej rodziny, jednak wiadomo było, że nie jest z nim najlepiej.

Teraz również rodzina aktora nie wypowiedziała się na temat jego zdrowia, jednak wiadomo, że nad jego stanem czuwa żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Fani aktora obawiają się, że czekać go będzie kolejna operacja. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do formy i będzie mógł wyjść ze szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  4. Dieta, na której schudniemy 9 kilogramów w tydzień. Eksperci komentują
  5. Od maja leży w śpiączce. "Tak się dzieje, gdy nie uciekasz od oprawcy"
  6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Następny artykuł