Paweł Królikowski choruje na nowotwór?
fot. wikipedia.org/Fryta 73
Autor Karol Zaborowski - 22 Grudnia 2019

Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów

Paweł Królikowski już wcześniej miewał problemy ze zdrowiem. Aktor przeszedł operację z powodu tętniaka w swoim mózgu. Teraz ponownie znalazł się w szpitalu, jednak według niektórych fanów, tym razem problem jest zupełnie inny.

Paweł Królikowski dzięki swoim kultowym już rolom zyskał miłość wielu fanów, którzy teraz szczerze obawiają się o jego zdrowie. Aktor niespodziewanie trafił do szpitala 20 grudnia. Ze względu na jego poprzednie problemy zdrowotne, początkowo podejrzewano, że ponownie artysta ma problemy dotyczące naczyń krwionośnych w swojej głowie.

Zwłaszcza że według mediów Królikowski wylądował na oddziale neurochirurgii. Jednak niektórzy z jego fanów wskazują na jeden z ostatnich wywiadów, w którym aktor wspomina o niezwykle groźnej chorobie. Według nich to właśnie ona zadecydowała o nagłej hospitalizacji Królikowskiego.

Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"Czytaj dalej

Paweł Królikowski choruje na nowotwór?

Chodzi dokładniej o wywiad, jakiego udzielił Królikowski dla faktu. Aktor wspomina w nim, że jedynie pacjenci onkologiczni wiedzą, jak się teraz czuje. Wielu fanów Królikowskiego zrozumiało jego słowa, jako wyznanie, że cierpi na nowotwór.

- Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie - mówił Paweł Królikowski.

Łącząc ze sobą ostatnią hospitalizację aktora z tymi słowami, niektórzy doszli do wniosku, że właśnie nowotwór doprowadził do pogorszenia się stanu Pawła Królikowskiego. Jak na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji odnośnie do jego faktycznego stanu zdrowia.

Aktor cały czas przebywa w szpitalu i nie wiadomo ile dokładnie czasu tam spędzi ani jaka choroba doprowadziła do tego. Miejmy nadzieję, że już na dniach usłyszymy dobre wieści i Paweł Królikowski opuści szpitalne mury.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekło zdjęcie ślubne Anny i Bronisława Komorowskich. Uroda młodej Anny zwala z nóg
  2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  3. Ratownik medyczny został zaatakowany w karetce. Pacjent próbował go udusić
  4. 13-latka zaczęła zażywać tabletki antykoncepcyjne. Mama dziewczyny o wszystkim wiedziała
  5. Od maja leży w śpiączce. "Tak się dzieje, gdy nie uciekasz od oprawcy"
  6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Następny artykuł