Paweł Królikowski: prawda o chorobie
youtube/Fundacja Aniołów Miłosierdzia
Autor Karol Zaborowski - 25 Lipca 2020

Żal, że nie ma go już z nami. Prawda o przyczynie śmierci Pawła Królikowskiego jest bardzo przygnębiająca

Paweł Królikowski był uwielbiany przez naprawdę dużą rzeszę fanów. Aktor dał się poznać z wielu fantastycznych ról, jednak nie uchroniło go to przed prawdziwie tragicznym końcem. Niestety prawda o przyczynie jego śmierci jest naprawdę przygnębiająca.

Paweł Królikowski zmagał się z problemami zdrowotnymi już od pewnego czasu. W przypadku aktora wszystko zaczęło się od ugryzienia przez kleszcza. Choć sama rana nie wyglądała podejrzanie i niepokojąco, żona aktorka namówiła go, aby ten udał się do lekarza.

Jak się okazało, Królikowski nawet nie zdawał sobie wtedy sprawy, że jego życiu grozi realne niebezpieczeństwo. Po wykonaniu odpowiednich badań lekarze musieli natychmiast wdrożyć odpowiednie leczenie, ponieważ bez tego aktor nie miałby szans.

Dzieci pierwszego września wrócą do szkół? Wiemy kiedy zapadnie ostateczna decyzjaDzieci pierwszego września wrócą do szkół? Wiemy kiedy zapadnie ostateczna decyzjaCzytaj dalej

Na co chorował Paweł Królikowski?

Tętniak jest jedną z bardziej podstępnych chorób. Polega ona na tym, że jedna z warstw tętnicy umiejscowionej w naszym mózgu staje się słabsza. Przez to powstaje pewnego rodzaju bąbel, który z czasem staje się coraz większy, a to sprawia, że rośnie ryzyko jego pęknięcia.

Niestety tętniak jest niezwykle poważną chorobą, która bardzo szybko może doprowadzić do śmierci chorego. Co więcej, bardzo często nie daje on żadnych objawów, a chorzy nie są świadomi, że ich zdrowiu i życiu grozi poważne niebezpieczeństwo.

Tak też było w przypadku Pawła Królikowskiego, który musiał przejść bardzo skomplikowaną operację. Zabieg na szczęście zakończył się sukcesem, ale aktora czekała się niezbędna rehabilitacja.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski ma nowy pomysł walki z koronawirusem. Uderzy w wielu Polaków
2.Dramatyczna sytuacja na Ukrainie. Za naszą wschodnią granicą padają rekordy zachorowań
3. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy

Choć wydawało się, że po tym wszystkim w życiu Pawła Królikowskie w końcu wszystko się ułoży, to w 2019 roku do mediów trafiła informacja, że aktor ponownie wylądował w szpitalu. Jak podaje portal webniusy.pl, tym razem na skutek niebezpiecznej infekcji Królikowski musiał przejść kolejną operację. Niestety pojawiły się poważne komplikacje, które wynikały również z jego wcześniejszych problemów zdrowotnych. Ostatecznie aktor przegrał walkę z chorobą, co było potwornym ciosem zarówno dla jego bliskich, jak i całego polskiego kina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Monika odebrała życie własnemu dziecku, Filipkowi. Okazuje się, że rzeczy, których się dopuszczała, są zatrważające
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?

Następny artykuł