Paweł Królikowski: prawda o chorobie
youtube/Fundacja Aniołów Miłosierdzia
Autor Karol Zaborowski - 15 Listopada 2020

Szkoda że nie ma go już z nami. Prawda o przyczynie śmierci Pawła Królikowskiego jest bardzo smutna

Paweł Królikowski był uwielbiany przez naprawdę dużą rzeszę fanów. Aktor dał się poznać z wielu fantastycznych ról, jednak nie uchroniło go to przed prawdziwie tragicznym końcem. Niestety prawda o przyczynie jego śmierci jest naprawdę przygnębiająca.

Paweł Królikowski zmagał się z problemami zdrowotnymi już od pewnego czasu. W przypadku aktora wszystko zaczęło się od ugryzienia przez kleszcza. Choć sama rana nie wyglądała podejrzanie i niepokojąco, żona aktorka namówiła go, aby ten udał się do lekarza.

Jak się okazało, Królikowski nawet nie zdawał sobie wtedy sprawy, że jego życiu grozi realne niebezpieczeństwo. Po wykonaniu odpowiednich badań lekarze musieli natychmiast wdrożyć odpowiednie leczenie, ponieważ bez tego aktor nie miałby szans.

Może pomóc w walce z koronawirusem. Jest dostępna praktycznie w każdej apteceMoże pomóc w walce z koronawirusem. Jest dostępna praktycznie w każdej apteceCzytaj dalej

Na co chorował Paweł Królikowski?

Tętniak jest jedną z bardziej podstępnych chorób. Polega ona na tym, że jedna z warstw tętnicy umiejscowionej w naszym mózgu staje się słabsza. Przez to powstaje pewnego rodzaju bąbel, który z czasem staje się coraz większy, a to sprawia, że rośnie ryzyko jego pęknięcia.

Niestety tętniak jest niezwykle poważną chorobą, która bardzo szybko może doprowadzić do śmierci chorego. Co więcej, bardzo często nie daje on żadnych objawów, a chorzy nie są świadomi, że ich zdrowiu i życiu grozi poważne niebezpieczeństwo.

Tak też było w przypadku Pawła Królikowskiego, który musiał przejść bardzo skomplikowaną operację. Zabieg na szczęście zakończył się sukcesem, ale aktora czekała się niezbędna rehabilitacja.

Dzisiaj grzeje: 1.Gwiazda TVN dowiedziała się, że ma raka. Przeszła operację usunięcia piersi, niestety lekarze obawiają się nawrotu choroby
2.Już jutro Polacy szturmem wparują do Lidla. Sklep oferuje maseczki za bezcen, bezkonkurencyjna oferta
3.Przez 26 dni sam walczył z koronawirusem. Zdradził swój sekret, jak wrócił do zdrowia

Powszechnie popełniany błąd może zagrozić naszemu zdrowiu. Wiele osób nie zdaje sobie z niego sprawyPowszechnie popełniany błąd może zagrozić naszemu zdrowiu. Wiele osób nie zdaje sobie z niego sprawyCzytaj dalej

Choć wydawało się, że po tym wszystkim w życiu Pawła Królikowskie w końcu wszystko się ułoży, to w 2019 roku do mediów trafiła informacja, że aktor ponownie wylądował w szpitalu. Jak podaje portal webniusy.pl, tym razem na skutek niebezpiecznej infekcji Królikowski musiał przejść kolejną operację.

Niestety pojawiły się poważne komplikacje, które wynikały również z jego wcześniejszych problemów zdrowotnych. Ostatecznie aktor przegrał walkę z chorobą, co było potwornym ciosem zarówno dla jego bliskich, jak i całego polskiego kina.

Jeden z pierwszych objawów mogący świadczyć o nowotworze. Kiedy się pojawi, natychmiast reagujJeden z pierwszych objawów mogący świadczyć o nowotworze. Kiedy się pojawi, natychmiast reagujCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomo, kiedy podróże na dawnych zasadach znów będą możliwe. Wielu będzie zasmuconych słowami eksperta
  2. Już dziś w nocy wystartuje pierwsza załogowa misja SpaceX Crew-1. Historyczny moment obejrzą miliony widzów
  3. Poważne oskarżenie wobec polskiego rządu. Chodzi o testy na koronawirusa, opozycja domaga się pilnej narady
  4. Szpital sprzedaje respiratory. Dyrektor placówki tłumaczy dlaczego
  5. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  6. Kontrowersyjny pomysł armii. Szkolą owczarka niemieckiego do skoków ze spadochronem
  7. Żona Krawczyka przekazała smutną wiadomość. Fani muzyka są załamani, już go więcej nie zobaczymy na scenie?

Następny artykuł