Paweł Małaszyński wyjawił przyczynę hospitalizacji
screen youtube.com/TVP 3 Warszawa
Autor Karol Zaborowski - 20 Grudnia 2019

Paweł Małaszyński przeprasza swoich widzów. Aktor wyjawił przyczynę swojej hospitalizacji

Paweł Małaszyński niespodziewanie trafił do szpitala. Aktor zasłabł w czasie spektaklu w jednym z warszawskich teatrów. Zdradził, co było przyczyną nagłego pogorszenia się jego stany zdrowia.

Paweł Małaszyński w ostatnim czasie nie może narzekać na brak pracy. Aktor występuje zarówno na deskach teatrów, jak i w produkcjach telewizyjnych. Niestety taki natłok obowiązków nigdy nie jest dobry dla naszego organizmu, który nawet nie ma gdzie odpocząć.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, z której mogliśmy się dowiedzieć, że aktor niespodziewanie znalazł się w szpitalu. Nie jest to jego pierwsza tego typu sytuacja. Małaszyński zasłabł podczas spektaklu w jednym z warszawskich teatrów. Niezbędna była pomoc ze strony zespołu pogotowia ratunkowego, który zabrał go prosto do szpitala.

Pacjentki przeżyły traumę podczas porodu. Władze szpitala milcząPacjentki przeżyły traumę podczas porodu. Władze szpitala milcząCzytaj dalej

Paweł Małaszyński uspokaja swoich fanów

Tajemnicza choroba aktora wzbudziła duże zainteresowanie i niepokój zarówno wśród jego fanów, jak i polskich mediów. Wszyscy zastanawiali się, co dokładnie doprowadziło go do takiego stanu. Aktor uspokaja wszystkich swoich miłośników poprzez wpis zamieszczony w mediach społecznościowych.

Okazało się, że winę za stan aktora odpowiada infekcja oraz brak czasu wolnego pomiędzy kolejnymi próbami i spektaklami. Jak podaje portal gala.pl, osłabiony chorobą organizm aktora nie był już w stanie wytrzymać tak dużego tempa i zwyczajnie odmówił posłuszeństwa podczas występu. Małaszyński jak na razie będzie musiał zrezygnować ze swojej pracy, póki nie odzyska pełni sił, jednak nie wiadomo, jak długo to potrwa.

- Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do Was najszybciej jak to będzie możliwe! - czytamy.

Miejmy nadzieję, że Paweł Małaszyński szybko wróci do formy i już niedługo będziemy mogli znowu go zobaczyć na deskach teatru. Fani aktora nie mogą się już tego doczekać i trzymają kciuki za jego powrót do zdrowia. Mimo to artysta na jakiś czas będzie musiał dać sobie trochę na wstrzymanie, jeżeli chce uniknąć podobnych incydentów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  4. Dieta, na której schudniemy 9 kilogramów w tydzień. Eksperci komentują
  5. Od maja leży w śpiączce. "Tak się dzieje, gdy nie uciekasz od oprawcy"
  6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Następny artykuł