Paweł Wawrzecki wzruszajace wyznanie
fot. https://www.youtube.com/ RealnewsPL
Autor Klaudia Gaicka - 14 Maja 2020

Kultowy Buła z Graczyków podzielił się wzruszającym wyznaniem. Samotnie opiekuje się niepełnosprawną córką podczas epidemii

Paweł Wawrzecki opowiedział o tym, jak ciężkie czasy wpływają na jego relacje z córką. Jest im dużo trudniej, ponieważ ośrodek, do którego uczęszczała Anna, zamknięto. Dodatkowo nie może ich odwiedzić żona Pana Pawła, przebywająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych.

Paweł Wawrzecki jest ojcem córki Anny, u której zdiagnozowano porażenie mózgowe. Kiedy Anna miała 21 lat, jej mama zmarła. Jak podaje serwis Plejada.pl, Paweł został sam z chorą córką. Wielokrotnie zapewniał w wywiadach, że chce stworzyć dla córki idealny, kochający dom. Poświęcił dla tej wizji swoje całe życie, jednak teraz, w czasie pandemii, jest im dużo trudniej.

Artur Barciś i Cezary Żak zwracają się z ważnym apelem do narodu. Wszystko w ramach popularnej akcji Hot16ChallengeArtur Barciś i Cezary Żak zwracają się z ważnym apelem do narodu. Wszystko w ramach popularnej akcji Hot16ChallengeCzytaj dalej

Paweł Wawrzecki o tym, jak ciężkie czasy wpływają na jego relacje z córką

Po kilku latach od śmierci matki Anny, aktor poznał Izabelę Roman. Para pobrała się już w 2009 roku i od tego czasu Paweł dzielił swoje życie między Polską a Stanami Zjednoczonymi. W momencie, kiedy za granią Anną opiekowała się zaprzyjaźniona rodzina, dziś aktor jest z nią cały czas. Jak wyznał ostatnio w wywiadzie dla "Vivy!", wraz z córką starają się żyć jak co dzień.

- Dużo chodzimy na spacery, bo mieszkamy koło lasu. Mamy swoje trasy i robimy codziennie od trzech do sześciu kilometrów. Robimy to, żeby Ania nie przybierała na wadze i wzmacniała nogi, bo ona chodzi w sposób charakterystyczny. Ale daje radę. Jest zmęczona, lecz za to dobrze śpi – zwierza się aktor.

Paweł Wawrzecki opowiada również, że jego córka zdaje sobie sprawę z sytuacji epidemicznej panującej teraz w kraju i na świecie.

- Niestety, już sześć tygodni nie chodzi do swojego ośrodka, gdzie gra w zespole, śpiewa i uczestniczy w terapiach. Na pewno jej tego bardzo brakuje. (...) Docierają do niej realia rzeczywistości. Ma świadomość, że dzieje się coś bardzo złego – czytamy w serwisie.

Aktor przyznał otwarcie, że obecny stan rzeczy bardzo zbliżył go do córki. Wspólnie wykonują wiele domowych czynności, jedną z ich ulubionych jest gotowanie.

- Jestem przygotowany psychicznie do trudnych sytuacji. Umiem uprać, posprzątać, ugotować. Wybieramy z Anką sobie rozmaite potrawy. Pytam, co by zjadła i gotujemy na przykład zupę pomidorową. Anka mi pomaga, wrzucając przyprawy. I pyta, czy pamiętam, że ma wziąć lekarstwo o 12 w południe. Albo przypomina: "nie dałeś mi magnezu!". Wynosi naczynia do zlewu, po śniadaniu myje swój kubek, a do obiadu przygotowuje stół, kładzie talerze, sztućce i serwetki. Zawsze teraz jadamy razem – opowiada aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohaterka Powstania Warszawskiego. Nim odeszła podzieliła się ważnym wyznaniem na temat tamtych czasów

2. Marcin Prokop: Żona gwiazdora skrywa wiele tajemnic, jedną z nich właśnie ujawnił

Paweł, póki co nie chce się zastanawiać co by było, gdyby zabrało obok córki. Przyznał, że w jego otoczeniu były dwie osoby chore na COVID-19, ale całe szczęście już wyzdrowiały. Sytuację dodatkowo utrudnia brak możliwości przyjazdu jego żony. Miała przyjechać między innymi na święta wielkanocne, oczywiście ze względu na panujące obostrzenia nie było to możliwe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny
  2. Ma 70 lat, a wygląda góra na 30. Ciężko uwierzyć w widok ze zdjęcia, niesamowita uroda
  3. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  4. Urodziła dziecko, które było w "ciąży". Dzień po porodzie lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie
  5. Tadeusz Rydzyk krytykuje obostrzenia dotyczące kościołów. "Dla nas katolików ważniejsze jest zdrowie ducha"
  6. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Następny artykuł