Pies: myjnia
pixabay_Free_Photos
Autor Barbara Bujar - 24 Maja 2020

Bulwersujące nagranie obiegło internet. Kobieta zabrała na myjnię swojego psa

Pies wyrywał się i wył z bólu, kiedy jego właścicielka postanowiła umyć go na myjni samochodowej. Do bulwersującego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Szczecinie. Internauci nie mieli dla kobiety litości.

Pies wymaga od właściciela odpowiedzialności. Na jednej ze szczecińskich grup poświęconych zwierzętom pojawił się niedawno oburzający film. Widać na nim kobietę, która podjeżdża na myjnię samochodową, ale wcale nie myje samochodu. Zaczyna za to czyścić swojego psa. Film szybko uzyskał rozgłos, a internauci mocno skrytykowali jego bohaterkę. Widoczny na nagraniu pies wyraźnie cierpiał, ale ona nie reagowała.

Niepozorny objaw, który może świadczyć o poważnej chorobie. Nie wolno go lekceważyćNiepozorny objaw, który może świadczyć o poważnej chorobie. Nie wolno go lekceważyćCzytaj dalej

Pies został brutalnie potraktowany na myjni samochodowej

Z informacji podanej przez Super Express wynika, że do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 22:00 w Szczecinie. Charakteryzująca się jasnymi włosami kobieta, za pomocą sprzętu przeznaczonego do czyszczenia auta, postanowiła umyć swojego psa. Przywiązane zwierzę od razu zaczęło się wyrywać, co ewidentnie nie obchodziło jego właścicielki. Jej zachowanie było oburzające i dla wielu odebrane jako znęcanie się.

To, że kobieta zadała swojemu psu wiele bólu, potwierdził szczeciński weterynarz Leonard Gugała, zacytowany na portalu radiozet.pl

- Przede wszystkim psychicznie to musiał przeżyć. To dla niego był ogromny stres. Ciśnienie wody w takiej myjni jest ogromne. Dla tego psa odczucie było takie, jakby był smagany tysiącem szpilek – wyjaśnił.

Weterynarz, który obejrzał nagranie, doznał szoku. Oburzenie zapanowało również wśród internautów, którzy zaczęli komentować bulwersujące zachowanie kobiety. Wszyscy jednogłośnie zaczęli bronić psa, który został wedlug nich potraktowany w wyjątkowo podły sposób.

- Powinni tak tę kobietę umyć, ale jej mózg, żeby zrozumiał, że zwierzę też czuje – to tylko jeden z wielu komentarzy, jakie w odniesieniu do tej sytuacji można znaleźć w sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze nie dawali mu praktycznie żadnych szans. Do szpitala trafił 16-latek ze strzałą w głowie

2. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości

Należy pamiętać, że każde zwierzę czuje i ma prawo do życia. Każdy akt torturowania czy znęcania się nad zwierzętami jest niezgodny z prawem i podlega karze. Z uwagi na ten fakt, sprawa kobiety ze Szczecina została zgłoszona na policję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać
  2. Była żona Michała Wiśniewskiego ma dość. Ujawniła całą prawdę na temat szczegółów z ich życia
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Zakaz podlewania ogrodów coraz częstszy. Czy trzeba się do niego stosować?

Następny artykuł