piłka nożna
unsplash_Tevarak Phanduang
Autor - 27 Lutego 2020

Skręciła kolano podczas meczu. Poradziła sobie bez pomocy lekarza [VIDEO]

Piłka nożna to sport zespołowy niemal dla każdego. W trakcie 90 minut gry wykonujemy szereg ćwiczeń i ruchów. Ta forma aktywności fizycznej niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych, jednak wiąże się również z zagrożeniami. W przypadku pewnej zawodniczki podczas meczu doszło do skręcenia kolana. Kobieta nie chciała jednak rezygnować z udziału w rozgrywce i sama pokonała kontuzję.

Piłka nożna wpływa na rozwój fizyczny i osobowy człowieka. Tak jak każda aktywność fizyczna piłka nożna zapewnia dobre samopoczucie i gwarantuje długie życie w zdrowiu i dobrej kondycji. Niemniej jednak wiąże się z ryzykiem kontuzji.

Podczas meczu piłkarskiego Inverness i St. Mirren zawodniczka sama nastawiła sobie skręcone kolano. Sytuacja była tak nietypowa, że nagranie z tego wydarzenia obiegło Internet.

Niemal każda mama obawia się śmierci łóżeczkowej. Naukowcy ujawnili, co może za nią staćNiemal każda mama obawia się śmierci łóżeczkowej. Naukowcy ujawnili, co może za nią staćCzytaj dalej

Piłka nożna wiąże się z ryzykiem kontuzji. Dla niektórych jednak nie jest to powód do przerwania meczu

Jak podaje portal popularne.pl, w 50. minucie meczu piłkarskiego pomiędzy Inverness, a St. Mirren doszło do niebywałej sytuacji. Kapitan zespołu St. Mirren Jane O’Tolle walczyła o piłkę ze swoją rywalką z drugiej drużyny. Podczas pojedynku zawodniczka upadła i skręciła sobie kolano. Rzepka dziewczyny nienaturalnie się wygięła. Od razu było widać, że jej kolano jest skręcone. Widok był nieprzyjemny, jednak kobieta nie przerwała gry.

Dzisiaj grzeje: 1. Krwawienie z nosa jest powszechną dolegliwością, która często jest bagatelizowana. Może być jednak objawem poważnych chorób

2. Z ostatniej chwili. Kochały go tysiące Polaków, pogrążona w żałobie rodzina przekazała dramatyczne informacje

Kapitan drużyny St. Mirren chyba tylko szybko wrócić do gry, więc postanowiła jak najszybciej naprawić kolano. W związku z tym zaczęła nastawiać je wbijając rzepkę na miejsce pięścią. Na pomoc zawodniczce ruszyły koleżanki z drużyny, a także lekarz zespołu. O’Tolle po zaliczeniu kontuzji nie zeszła z boiska. Po feralnym urazie postanowiła po prostu, wrócić do gry. Niestety jej drużyna przegrała z rywalami 7 do 0.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?
  2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci
  3. Ciężka choroba bakteryjna, która nieleczona może prowadzić do niebezpiecznych powikłań. Lepiej jej nie lekceważyć
  4. Mięso skażone niebezpieczną bakterią. Lepiej natychmiast się go pozbądź
  5. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  6. Podatek od mięsa wymusi wegetarianizm? 15 zł więcej za 1 kg najtańszej wieprzowiny

Następny artykuł