pogoda: pilny alert RCB
własne
Autor Damian Witoń - 10 Lipca 2020

Pilny alert RCB. Każdy Polak powinien się z nim zapoznać

Pogoda w Polsce ulegnie w dniu dzisiejszym nagłemu załamaniu. W związku z tym Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało do mieszkańców kraju pilny alert. Każdy powinien się z nim zapoznać, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Pogoda jest tematem, który codziennie śledzą miliony Polaków. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie od niej w dużej mierze zależy tryb życia wielu osób w naszym kraju. Szczególnie uważać powinniśmy wtedy, gdy nadchodzą gwałtowne zmiany pogody, ponieważ mogą w bezpośredni sposób zagrażać naszemu życiu. Właśnie z taką sytuacją możemy spotkać się dziś, o czym informuje nas specjalny alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (RCB). Każdy z nas powinien się z nim zapoznać.

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Co dzieje się z aktorem?Nowe informacje na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Co dzieje się z aktorem?Czytaj dalej


Pogoda będzie dziś bardzo niebezpieczna. Każdy Polak powinien zapoznać się ze specjalnym raportem RCB

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało dziś ważny alert do milionów Polaków. Możemy dowiedzieć się z niego, że dziś przez dużą część naszego kraju przejdą niebezpieczne burze, którym towarzyszyć będzie silny wiatr oraz grad. Takie warunki stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla życia człowieka, dlatego lepiej pozostać w domu.


Jeżeli mieliśmy zaplanowaną wycieczkę lub spanie pod namiotem to zdecydowanie lepiej z nich zrezygnować. Ostrzeżeniem objęta została większa część naszego kraju w tym województwo łódzkie, wielkopolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, dolnośląskie oraz kujawsko pomorskie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiemy co od września czeka polskich uczniów. Minister Edukacji zabrał głos

2. Dodatkowe prawie 13 tys. zł do emerytury już pewne. Jest podpis prezydenta, zyska ponad 70 tys. osób


Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przewiduje, że mogą czekać nas obfite opady deszczu, wiatr, który w porywach może osiągać nawet do 110 kilometrów na godzinę oraz grad. Pozostanie na zewnątrz w takich warunkach może skończyć się tragicznie. Lepiej zatem schronić się w domu. Warto również w miarę możliwości zadbać o przedmioty, które mogą ulec zniszczeniu oraz zabezpieczyć zwierzaki, dla których ekstremalne warunki pogodowe również stanowią zagrożenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna wpadł pod tylne koła autobusu. Tragiczny wypadek w zatoczce przystankowej
  2. Poważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie było;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Piękna polska siatkarka skąpana w górskim jeziorze. Cudowne widoki i jeszcze piękniejsza figura (FOTO)

Następny artykuł