Pogrzeb Polki i jej córek poruszył mieszkańców Ontario
youtube.com/ Toronto Sun
Autor - 30 Czerwca 2020

Wzruszający pogrzeb Polki i jej córeczek w Kanadzie. Zginęły pod kołami pirata drogowego

Pogrzeb Polki i jej córek, które spoczęły w białych trumnach, poruszył mieszkańców Ontario. Kobieta oraz jej dzieci padły ofiarami głupoty, brawury i nieodpowiedzialności młodego kierowcy. 20-latek prawdopodobnie spędzi resztę życia w więzieniu.

Pogrzeb Polki i jej córek poruszył mieszkańców Ontario. Podczas pożegnania, które było transmitowane w Internecie, kobieta i jej dzieci spoczęły w białych trumnach. Najbliżsi rodziny wciąż nie mogą uwierzyć w tragedię, która się wydarzyła.

Znajomi kobiety mieszkającej w Kanadzie i jej trzech córek: 6-letniej Klary, 4-letniej Lilianny i rocznej Mili pożegnali je w kościele na przedmieściach Toronto. Do śmierci dziewczynek i ich matki doszło w wyniku wypadku samochodowego.

Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakująceKobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakująceCzytaj dalej

Pogrzeb Polki i jej trzech córek, które pochowano w białych trumnach, poruszył mieszkańców Ontario

Polka mieszkająca w Kanadzie i jej trzy córki padły ofiarami głupoty, brawury i nieodpowiedzialności młodego kierowcy. Jak podaje portal popularne.pl, 18 czerwca br. rozpędzone infinity uderzyło w samochód, w którym znajdowała się 37-letnia Karolina Ciasullo i jej trzy córeczki.

Kierowca, który jest odpowiedzialny za tragedię, ma zaledwie 20 lat. Mężczyzna nie powinien był w ogóle wsiadać za kierownicę, ponieważ zatrzymano mu prawo jazdy. Prawdopodobnie spędzi on resztę życia w więzieniu. Sprawcy wypadku grozi bowiem wyrok dożywocia. Mieszkańcy Brampton na przedmieściach Toronto nie mogą pogodzić się z tą tragedią. Burmistrz miasteczka, Patrick Brown złożył kondolencje bliskim rodziny.

- To była taka piękna rodzina. Jestem zły. Jestem wręcz wściekły z powodu tego, co się stało, jak złamano serce tej rodziny i całej społeczności. - napisał burmistrz Toronto.

Dzisiaj grzeje: 1. 18-latka uskarżała się na bóle głowy i mdłości. Nie udało się jej uratować

2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Msza pogrzebowa miała miejsce w polskim kościele św. Eugeniusza de Mazenod w Brampton. Choć uroczystość miała charakter zamknięty, transmisję można było obejrzeć w Internecie. Karolina Ciasullo i jej trzy córki spoczęły w białych trumnach. Wzruszającą mowę pożegnalną wygłosiła szwagierka Karoliny, Connie. Kobieta wspominała ją jako osobę niezwykle ciepłą i serdeczną.

Karolina Ciasullo była nauczycielką w miejscowej katolickiej szkole podstawowej St. Isaaca Joguesa. Znajomi z pracy, uczniowie i ich rodzice zapamiętali ją jako osobę, która zawsze była oddana swojej pracy i dbała o uczniów. Bliscy zmarłej kobiety uruchomili zbiórkę pieniędzy na pomoc pogrążonej w rozpaczy rodzinie. Do tej pory udało się zebrać ponad 390 tysięcy dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Następny artykuł