Policja zatrzymała Polaka z wysp, który urządził swojej rodzinie prawdziwe piekło
unsplash.com/ Scott Warman
Autor - 3 Czerwca 2020

Sąsiedzi usłyszeli krzyki małych dziewczynek. Gdy policja dotarła na miejsce, dokonała wstrząsającego odkrycia

Policja w Anglii dokonała wstrząsającego odkrycia. Gdy funkcjonariusze pojawili się w domu polskiej rodziny, zobaczyli dwie śmiertelnie ranne kobiety i uciekającego mężczyznę. Teraz jest on oskarżony o podwójne zabójstwo.

Policja z Salisbury, która dostała niepokojące zawiadomienie od sąsiadów pewnej polskiej rodziny, natychmiast przybyła na miejsce. Osoby mieszkające obok małżeństwa z trzema córkami usłyszeli bowiem rozpaczliwe krzyki.

Gdy weszli do budynku, dokonali makabrycznego odkrycia. Okazało się, że kobieta wraz z jej córką zostały zaatakowane nożem. Za wszystko odpowiedzialny był mąż kobiety.

Rodzice własnoręcznie odkopywali małego Andrzejka. Chłopiec walczy o życieRodzice własnoręcznie odkopywali małego Andrzejka. Chłopiec walczy o życieCzytaj dalej

Policja zatrzymała Polaka z wysp, który urządził swojej rodzinie prawdziwe piekło

Gdy sąsiedzi rodziny usłyszeli rozpaczliwe krzyki małych dziewczynek, natychmiast udali się na miejsce i wezwali policję. Po wejściu do budynku okazało się, że matka dziewczynek oraz jej najstarsza córka zostały zaatakowane nożem. Uwadze sąsiadów nie uszedł mąż kobiety, który próbował uciec.

Jak podaje portal o2.pl, osoby będące wówczas na miejscu zdarzenia powstrzymały mężczyznę przed ucieczką i unieszkodliwiły go do czasu przyjazdu odpowiednich służb. Sąsiedzi wezwali policję i zadbali, by oprawca został zatrzymany.

Gdy funkcjonariusze policji dotarli na miejsce, zobaczyli dwie ciężko ranne kobiety. Były to 40-letnia Aneta i 18-letnia Nikoleta. Świadkowie robili, co mogli, by utrzymać starszą z kobiet przy życiu, jednak zatamowanie krwotoku nie uchroniło jej przed śmiercią. 40-letnia Polka zmarła niedługo po przyjeździe karetki.

Jeśli zaś chodzi o Nikoletę, zginęła ona na miejscu. W budynku znajdowały się jeszcze dwie małe dziewczynki: 5- i 6-latka. Niestety widziały one tragedię, która rozegrała się w ich domu.

- Były zrozpaczone, krzyczały i krzyczały. To po prostu straszne, te dwie małe dziewczynki nie mają teraz siostry, ojca ani matki - mówią zszokowani sąsiedzi.

40-letnia Aneta i 18-letnia Nikoleta zostały zabite nożem. Wszystko wskazuje na to, że dokonał tego ich mąż i ojciec. Dwie młodsze córki pary Polaków zostały wyprowadzone z domu przez sąsiadów.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka

2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało

- Zabrałem stamtąd dziewczynki. Powtarzały: "On pociął mamusię" - relacjonuje sąsiad rodziny. Nie wiadomo jeszcze, co stanie się teraz z młodszymi córkami małżeństwa.

Jak informuje lokalny portal Wiltshire 999s, mężczyzna trafił do aresztu w Melksham. 39-letni Polak jest oskarżony o podwójne zabójstwo. Na razie nie wiadomo, czy oskarżony przyznał się do winy ani co sprawiło, że zaatakował swoją żonę i córkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler
  2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Następny artykuł