Policja odnalazła ciało 65-letniego mężczyzny
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 13 Lipca 2020

Tragiczny finał poszukiwań 65-latka. Policja dokonała wstrząsającego odkrycia

Policja od kilku dni szukała mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. 65-latek wyszedł z domu 30 czerwca i od tamtego czasu nie było z nim żadnego kontaktu. W poszukiwaniach wzięło udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy w towarzystwie psów tropiących. Finał okazał się dramatyczny. Zwłoki zaginionego odnaleziono w rzece, a o zabójstwo oskarżono 41-letniego mężczyznę.

Jak podaje portal o2.pl, mieszkaniec Żychlina, który leży w województwie łódzkim, ostatni raz widziany był 30 czerwca. Tego dnia 65-latek uczestniczył w zakrapianej imprezie, po której nie skontaktował się już więcej z rodziną. Bliscy długo czekali na jego powrót. W końcu 6 lipca postanowili udać się na komendę i poprosić o pomoc. Policja od razu przyjęła ich zgłoszenie i rozpoczęła intensywne poszukiwania zaginionego mężczyzny. Nikt nie spodziewał się, że zakończą się one tak dramatycznym odkryciem.

Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktorFani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktorCzytaj dalej

Policja znalazła ciało zaginionego mężczyzny. O zabójstwo został oskarżony 41-latek

Akcja poszukiwawcza trwała przez kilka dni. Policjanci zaangażowali w nią specjalnie przeszkolone psy tropiące. Pomoc otrzymali również od miejscowych strażaków, którzy zajęli się sprawdzeniem koryta rzeki Słudwi. Zadanie nie należało do najprostszych ponieważ miejsce, było bardzo zarośnięte.

9 lipca około godziny 14:00 w końcu udało się odnaleźć zaginionego. Mężczyzna jednak nie żył, a jego zwłoki znajdowały się w przeszukiwanym korycie rzecznym. Dzień później policja zatrzymała podejrzanego o spowodowanie wypadku. 41-latkowi postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy zakrzepicy. Lepiej ich nie lekceważyć

2. Mamy konkretne wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Miażdżąca przewaga jednego kandydata

Zatrzymany mężczyzna był ostatnią osobą, z którą 65-latek miał kontakt. Funkcjonariusze policji z Kutna wykazali to na podstawie zebranego materiału dowodowego. Za sprawą przeprowadzonego śledztwa podejrzany 41-latek na trzy najbliższe miesiące został umieszczony w areszcie. Czeka go rozprawa, podczas której przedstawione zostaną mu wszystkie zarzuty. Za nieumyślne doprowadzenie do śmierci 65-letniego mężczyzny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. O wszystkich szczegółach policja poinformowała wczoraj, 12 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?
  2. Aleksander Kwaśniewski nie pozostawia złudzeń. "Żeby być niezależnym, trzeba mieć charakter i determinację"
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł