Policja poszukuje 85-letniego mężczyzny
Facebook.com/Zaginieni Cała Polska
Autor Barbara Bujar - 14 Lipca 2020

Trwają poszukiwania 85-latka. Mężczyzna jest chory na demencję, policja prosi o pomoc

Policja prowadzi poszukiwania zaginionego mężczyzny. 85-latek wyszedł z domu 9 lipca i do tej pory do niego nie wrócił. Ostatni raz widziany był w warszawskiej noclegowni Caritas. Rodzina martwi się o niego i liczy na szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej. Wiadomo, że mężczyzna może wykazywać objawy demencji starczej.

Informacje o nagłym zaginięciu pana Kazimierza Pasicha od kilku dni pojawiają się na wielu polskich portalach. Z informacji podanych przez serwisy Zaginieni Cała Polska oraz Warszawa W Pigułce wiemy, że do niewyjaśnionego zjawiska doszło 9 lipca po południu. 85-letni mężczyzna, który mieszka w Sosnowcu, powiedział żonie, że wychodzi na spotkanie. Po opuszczeniu mieszkania, więcej się w nim nie pojawił. Wiadomo, że ostatni raz widziany był w Warszawie. Jego sprawą zajęła się policja.

Tragiczny finał poszukiwań 65-latka. Policja dokonała wstrząsającego odkryciaTragiczny finał poszukiwań 65-latka. Policja dokonała wstrząsającego odkryciaCzytaj dalej

Policja prowadzi poszukiwania pana Kazimierza. Każdy szczegół może być istotny

Kazimierz Pasich mieszka z żoną w Sosnowcu. Po opuszczeniu mieszkania widziany był jednak w stolicy. Informacja ta została przekazana rodzinie mężczyzny przez pracowników noclegowni przy ul. Grochowskiej w Warszawie. 85-latek pojawił się tam w nocy z 9 na 10 lipca, jednak nie został na długo. Po odbyciu odpoczynku wstał, powiedział, że jedzie do Katowic i wyszedł. Miało to miejsce w piątek około godziny 5:30. Reszta losów pana Kazimierza jest niestety nieznana. Wiadomo jedynie w co był ubrany i jaka dolega mu choroba.

Pan Kazimierz najprawdopodobniej cierpi z powodu demencji starczej, co z pewnością nie ułatwia mu powrotu do domu. Jego sprawą zajmują się funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu, którzy apelują o zgłaszanie jakichkolwiek przypuszczeń i informacji na temat mężczyzny. Aby móc rozpoznać 85-latka, do informacji publicznej podane zostały najważniejsze dane na jego temat.

Zaginiony 85-latek to szczupły i niebyt wysoki mężczyzna. Jego wzrost określony został jako 170 cm. Dodatkowo pan Kazimierz ma owalną twarz, ciemne włosy, jasne oczy, średni nos i lekko odstające uszy. W opisie ważną cześć stanowi także jego ubiór, w którym ten został zapamiętany. W chwili zaginięcia mężczyzna miał na sobie czarną kurtkę, czarną czapkę, ciemne spodnie i najprawdopodobniej koszulę w kolorze niebieskim. Znakami szczególnymi mogą okazać się częste palenie papierosów i brak uzębienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

2. Mięso kupujesz na wagę? Już niedługo możesz się nieźle zdziwić

Rodzina i bliscy bardzo wierzą w to, że pan Kazimierz szybko się odnajdzie. Wiedzą, że nie mogą się z nim skontaktować, ponieważ nie ma on telefonu komórkowego. Dodatkowo niepokoi ich rozwijająca się u 85-latka demencja starcza. Wszystkie osoby, które mogą wiedzieć cokolwiek na temat zaginionego, proszone są o kontakt z policją.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. "Nie mam złudzeń". Kinga Duda szczerze oceniona przez osobę, która dobrze ją poznała
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł