Kierowca w trakcie jazdy nagle zaczął się dusić. Dramatyczna akcja ratunkowa policjantów z Gdańska

policja wiadomości
pixabay.com/fsHH
Autor Natalia Niewczas16.11.2020

Policjanci z Gdańska uratowali 40-letniego mężczyznę. Podczas jazdy kierowca nagle zaczął się dusić. Jak się później okazało, przyczyną gwałtownych dolegliwości było zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

Akcja ratunkowa policjantów z Gdańska. Niebezpieczeństwo zaczęło się, gdy kierowca ciężarówki nagle zaczął dusić się za kierownicą. 40-latek szczęśliwie zdołał zatrzymać prowadzony przez siebie samochód i wezwać pomoc, dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Nowe zasady kwarantanny w Polsce. Sanepid rezygnujeNowe zasady kwarantanny w Polsce. Sanepid rezygnujeCzytaj dalej

Akcja ratunkowa policjantów z Gdańska

Policjanci uratowali życie 40-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w ostatni piątek.

Jak podaje portal rmf24.pl, dramatyczne sceny rozgrywały się w piątek 13 listopada w godzinach popołudniowych. Kierowca ciężarówki jechał trasą S7 w kierunku Nowego Portu.

Policjanci z drogówki otrzymali zgłoszenie ok. godziny 15:00. Dyspozytor przekazał, że kierowca czerwonej ciężarówki pilnie potrzebuje pomocy medycznej.

Mężczyzna miał poważne problemy z oddychaniem. Jak podejrzewał dyżurny z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, zły stan zdrowia 40-latka miał związek z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Policjanci zlokalizowali wspomnianą ciężarówkę na drodze ekspresowej S7. Znajdowała się przy ulicy mjr. Henryka Sucharskiego.

Pojazd stał na poboczu, światła awaryjne były włączone. Jeden z policjantów wszedł do kabiny ciężarówki, gdzie leżał potrzebujący pomocy mężczyzna.

40-letni kierowca nie reagował na pytania. Miał krótki, płytki oddech, a jego ciałem wstrząsały drgawki. Funkcjonariusze podali mu tlen, który stanowił wyposażenie ich radiowozu.

Dzisiaj grzeje: 1.Gwiazda TVN dowiedziała się, że ma raka. Przeszła operację usunięcia piersi, niestety lekarze obawiają się nawrotu choroby
2.Mamy potwierdzenie, zacznie się już w środę, dokładnie o 18:00. Całkowity paraliż, ogromne utrudnienia
3.Przez 26 dni sam walczył z koronawirusem. Zdradził swój sekret, jak wrócił do zdrowia

Z wiekiem coraz bardziej dokucza ci bezsenność? Wiemy, jak przywrócić naturalny rytm snuZ wiekiem coraz bardziej dokucza ci bezsenność? Wiemy, jak przywrócić naturalny rytm snuCzytaj dalej

Niedługo po tym na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Obecnie mężczyzna znajduje się w szpitalu, a stan jego zdrowia oceniany jest jako stabilny. Badanie potwierdziło, że jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2.

Policjant, który miał bezpośredni kontakt z zakażonym, nie zostanie skierowany na kwarantannę - zdecydowano o tym po konsultacji z sanepidem. Funkcjonariusz jest jednym z tak zwanych “ozdrowieńców”.

Internauta zarzucił Majdanowi, że udawał chorego na COVID. Riposta męża Rozenek była bardzo dosadnaInternauta zarzucił Majdanowi, że udawał chorego na COVID. Riposta męża Rozenek była bardzo dosadnaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pełny lockdown i godzina policyjna całą dobę. Kolejne państwo w Europie wprowadza restrykcje dla podróżnych
  2. Skrócą podróż pociągiem z 3 godzin do 30 minut. Niewiarygodna technologia Koreańczyków, Polskę przejechałbyś w godzinę
  3. Poważne oskarżenie wobec polskiego rządu. Chodzi o testy na koronawirusa, opozycja domaga się pilnej narady
  4. Szpital sprzedaje respiratory. Dyrektor placówki tłumaczy dlaczego
  5. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  6. Joanna Krupa pochwaliła się nowymi zdjęciami z córeczką. Pokazała, co jest absolutnym obowiązkiem każdego rodzica, brawo
  7. Wicepremier ujawnił, czy mamy spodziewać się kolejnych obostrzeń. Polki i Polacy długo czekali na podobną wiadomość

Następny artykuł