79-latka, którą pochowano żywcem, udało się po 3 dniach uratować
unsplash/ The New York Public Library
Autor - 17 Maja 2020

79-latka została żywcem pogrzebana w grobie. Policjanci, którzy dotarli na miejsce nie mogli uwierzyć w to, co zastali

Policja otrzymała telefon od zaniepokojonej kobiety. Twierdziła, że 3 dni temu jej mąż zabrał swoją sparaliżowaną matkę na wózku w nieznanym kierunku. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał, że zostawił 79-latkę w opuszczonym grobie.

Policja, która jakiś czas temu otrzymała telefon od kobiety o imieniu Zhang, nie sądziła, że finał zgłoszenia będzie tak szokujący. Zhang zgłosiła bowiem zaginięcie. Twierdziła, że 3 dni temu jej mąż zabrał jej sparaliżowaną matkę na wózku w nieznanym kierunku.


Wracając, mąż kobiety zapewniał ją, że zabrał 79-letnią kobietę do krewnych. Zhang nabrała jednak podejrzeń i kierowana swoją intuicją postanowiła to sprawdzić. Okazało się, że 79-latki wcale tam nie było. Gdy policja wezwała mężczyznę na przesłuchanie, okazało się, że dopuścił się on okrutnego czynu.

Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych choróbKołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych choróbCzytaj dalej


79-latkę, którą pochowano żywcem, udało się uratować po 3 dniach


Chiny były ostatnio świadkiem okropnego dramatu. Na jaw wyszła bowiem wyjątkowo brutalna zbrodnia, której dopuścił się 59-letni Ma Mou na swojej matce. Mężczyzna został aresztowany po tym, jak odkryto, że zakopał żywcem 79-latkę.

Jak podaje portal webniusy.com, policja dowiedziała się o sytuacji dzięki partnerce Ma Mou. Kobieta zaniepokojona zniknięciem staruszki zdradziła funkcjonariuszom, że wieczorem mężczyzna wyciągnął ją z łóżka i posadził na wózek inwalidzki. Nad ranem Ma Mou wrócił do domu sam, co zaniepokoiło Zhang.


Choć mężczyzna zapewniał, że zabrał 79-letnią kobietę do krewnych, kobieta mu nie uwierzyła. Kiedy członkowie rodziny pytali go o miejsce pobytu jego matki, odpowiadał, że wsadził matkę w autobus do Qingyang, żeby spotkała się z krewnymi. Rodziny także nie przekonało to wytłumaczenie.


Podczas przesłuchania Ma Mou przyznał się do okrutnego czynu. Okazało się, że mężczyzna zabrał matkę do pobliskiego lasu i wrzucił ją do wykopanej dziury. Gdy funkcjonariusze udali się do wskazanego miejsca, zaczęli rozkopywać grób.

Dzisiaj grzeje: 1.Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie

2. Dzisiaj wszyscy czekali na wiadomości Ministerstwa Zdrowia. W końcu się pojawiły, są kolejne ofiary epidemii w Polsce


Po przybyciu na miejsce policjanci zaczęli rozkopywać grób. Wówczas usłyszeli niewyraźne szlochanie i krzyki o pomoc. Funkcjonariuszy zaskoczył fakt, że wciąż żyła, mimo iż aż 3 dni przebywała w grobie bez picia i jedzenia.


Wang niezwłocznie została zabrana do szpitala i obecnie wraca do siebie. Mężczyzna został aresztowany i oskarżono go o usiłowanie zabójstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stosuj wodę z cukrem 2 razy w tygodniu, działa nieziemsko. Mąż szybko oniemieje na twój widok, wspaniała kuracja
  2. Wyszła z dzieckiem w wózku na spacer. Musiała interweniować policja, co za wstyd
  3. Normy przekroczone ponad 40 razy. Rakotwórcza substancja w kaszach jaglanych
  4. Jeden z pierwszych objawów raka płuc. Wystarczy spojrzeć na swoje palce
  5. Przez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalające
  6. Niemcy ze specjalnym apelem do Polski. Wzywają nas do całkowitego zdjęcia jednego obostrzenia

Następny artykuł