Polsat przekazuje wiadomości
pixabay.com/diegoparra
Autor Natalia Niewczas - 6 Października 2020

Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Było już za późno na jakąkolwiek pomoc

Polsat podaje najnowsze informacje, są szokujące. Za granicą doszło do przypadkowego odkrycia, odnaleziono ciało martwego mężczyzny. Z ustaleń śledczych wynika, że był on obywatelem Polski.

Polsat tym razem nie ma dobrych wieści do przekazania - w jednym z europejskich państw odnaleziono zwłoki mężczyzny. Jak przypuszczają służby, Polak zmarł już kilka dni wcześniej. Jego ciało leżało na polu.

Nowe obostrzenia szybciej niż przypuszczano. Zapadła decyzjaNowe obostrzenia szybciej niż przypuszczano. Zapadła decyzjaCzytaj dalej

Polsat przekazuje najnowsze wieści z Włoch

Polsat donosi o szokującym odkryciu we Włoszech, informacja trafiła do mediów we wtorek 6 października 2020 roku. To właśnie w tym kraju na przedmieściach miasta Livorno grupka chłopców przypadkiem odkryła ciało obywatela Polski. Z doniesień mediów wynika, że zwłoki były w zaawansowanym stadium rozkładu.

Jak podaje portal polsatnews.pl, w sobotni wieczór chłopcy postanowili spędzić czas na nieuprawnym polu na przedmieściach miasta Livorno, zlokalizowanym nieopodal koszar policji. To właśnie tam przypadkiem trafili na zwłoki 57-letniego obywatela Polski.

Funkcjonariusze zdążyli już zidentyfikować zmarłego. Z ich ustaleń wynika, że to 57-letni Marek I. - mężczyzna przebywał w wyżej podanym regionie prawdopodobnie od trzech miesięcy. Jak podają lokalne media, był bezdomny.

Dzisiaj grzeje: 1.Sanepid wydał pilne ostrzeżenie. Szkło, pleśń i martwe szkodniki w popularnym produkcie
2.39 tys. złotych zadłużenia na każdego Polaka już w 2021 roku. Resort finansów podał niepokojące dane
3.Dorota Gardias opowiedziała o swojej chorobie. Wiemy od kogo się zaraziła

Śledczy dokładnie zbadali teren, w którego pobliżu znaleziono zwłoki 57-letniego mężczyzny. Wykorzystali w tym celu między innymi lotniczy patrol. Przeprowadzono także zewnętrzne oględziny, które miały na celu ustalić dokładną przyczynę śmierci Marka I.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, śmierć 57-letniego obywatela Polski nastąpiła z przyczyn naturalnych. Mężczyzna prawdopodobnie zmarł kilka dni przed tym, jak jego ciało zostało odkryte. Podejrzenia policjantów ostatecznie potwierdzi jednak dopiero sekcja zwłok.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą
  2. Kuriozalne sceny na wizji podczas programu "Jeden z dziesięciu". Odcinek, który przejdzie do historii?
  3. Ekspert alarmuje. Koronawirus przenosi się inaczej niż 3 miesiące temu
  4. Leki, których może zaraz zabraknąć. Naczelna Izba Aptekarska alarmuje
  5. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  6. Ostatni dzwonek na najpyszniejsze przetwory pod słońcem. Jeden dodatek wynosi smak na kolejny poziom

Następny artykuł