Nie żyje gwiazda Polsatu. Członek rodziny potwierdził tragiczną wiadomość i ujawnił przyczynę śmierci ulubieńca widzów

Nie żyje Karol Fijołek
unsplash.com/Kyle
Autor Barbara Bujar06.11.2020

Nie żyje uczestnik programu „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia”, który przez sześć sezonów gościł na antenie Polsatu. Karol Fijołek wziął udział w czwartej edycji show. W chwili śmierci miał zaledwie 31 lat. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów żegnających młodego kucharza. W jednym z nich członek rodziny opisał przyczyny jego śmierci. Fani wciąż nie potrafią uwierzyć.

Karol Fijołek był niewątpliwie jedną z największych gwiazd kulinarnych, które wystąpiły na antenie Polsatu. Serca widzów skradł w 2016 roku, kiedy zaprezentował się w czwartej edycji programu „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia”. O jego śmierci poinformował między innymi jeden z kolegów, których kucharz poznał na planie.

- W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju – napisał Marcin Wodziński.

Ile Polacy zapłacą za brak maseczki? Każdy powinien wiedzieć, wysokość mandatu może zwalić z nógIle Polacy zapłacą za brak maseczki? Każdy powinien wiedzieć, wysokość mandatu może zwalić z nógCzytaj dalej

Nie żyje gwiazda Polsatu. Członek rodziny Karola Fijołka zdradził przyczynę jego śmierci

Karol Fijołek uwielbiał gotować, stąd też jego udział w „Hell's Kitchen”. Na kuchni jego świat się jednak nie kończył. Jak informuje Jastrząb Post, mężczyzna współpracował z fundacją „Młodzi Propagują Sztukę”, w której organizował akcje charytatywne. Jedna z nich odbyła się w Wiśle.

- Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim. Poznała go również grupa MovieWier, której opowiedział o swoim udziale w programie "Hell's Kitchen" - napisali na Facebooku członkowie fundacji.

Choć młody kucharz miał zaledwie 31 lat, zmagał się z problemami zdrowotnymi. Wiadomo, że chorował na cukrzycę typu II. Mimo wielu spekulacji to nie ona była przyczyną jego śmierci. O prawdziwych okolicznościach odejścia Karola Fijołka napisał w mediach społecznościowych jeden z członków rodziny.

Okazuje się, 31-latek zmarł rano 3 listopada w swoim domu. Zdążył wezwać karetkę, jednak zaraz po tym stracił przytomność. Mimo działań medyków nigdy jej już nie odzyskał.

- Ze smutkiem zmuszony jestem potwierdzić że Karol Fiołek, brat mojej mamy, zmarł w wieku 31 lat, wczesnym rankiem trzeciego listopada. Od kilku lat mieszkał i pracował w okolicach Bielska Białej. Drugiego października Karol, przebywając w domu poczuł się gorzej. Wezwał karetkę po czym stracił przytomność. Przytomności tej nie odzyskał aż do końca – napisał siostrzeniec kucharza na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1.Jak będzie wyglądało Boże Narodzenie i Sylwester? Premier Morawiecki rozwiewa wszelkie wątpliwości
2.Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśli
3. "To może dotyczyć nawet 3 milionów Polaków". Pulmonolog przekazał bardzo ważny apel

Lekarze ostrzegają. Zjawisko “long COVID” może dotyczyć także osób z łagodnym przebiegiem infekcjiLekarze ostrzegają. Zjawisko “long COVID” może dotyczyć także osób z łagodnym przebiegiem infekcjiCzytaj dalej

Autor wpisu postanowił podzielić się z fanami kucharza nie tylko okolicznościami i przyczyną śmierci, ale także informacjami na temat pogrzebu. Ostatnie pożegnanie Karola Fijołka odbędzie się w sobotę 7 listopada.

- Jak się okazało, zachorował na covid, który wywołał zapalenie płuc. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w Gozdowie w województwie wielkopolskim w sobotę 7 listopada o godzinie 13:00. – czytamy we wpisie udostępnionym na Jastrząb Post.

Ministerstwo Edukacji przekazało nowe wytyczne. Jak będzie wyglądać szkoła w najbliższym czasie?Ministerstwo Edukacji przekazało nowe wytyczne. Jak będzie wyglądać szkoła w najbliższym czasie?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska zobowiązana do przekazywania istotnych przesyłek Polakom. Czekaj na paczkę
  2. Użytkownicy Windows 10 zgłaszają wiele poważnych błędów. Wszystko przez nową aktualizację, lepiej nie instalować
  3. Wdarli się na teren uczelni, otworzyli ogień. Są ofiary śmiertelne
  4. Imbir posiada wiele wspaniałych właściwości zdrowotnych. Nie każdy może jednak bezpiecznie go stosować
  5. Nadmierne wypadanie włosów to sygnał ostrzegawczy, którego nie należy ignorować. Może oznaczać poważne problemy ze zdrowiem
  6. Genialny Bayern Monachium. Robert Lewandowski huknął z głowy jak z armaty, co za strzał (WIDEO)
  7. Pijany kierowca wjechał w słup. Policjanci zamarli, gdy zorientowali się, kogo zatrzymali

Następny artykuł