Polsat informuje o znalezieniu zwęglonych zwłok
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 10 Listopada 2020

Tragiczne wiadomości. U zbiegu dwóch rzek odnaleziono zwłoki mężczyzny

Polsat przekazał wstrząsające informacje. W niedzielę 8 listopada mieszkaniec Chrzanowa dokonał niecodziennego odkrycia. U zbiegu Wisły i Skawy znajdował się spalony samochód, a w nim zwęglone zwłoki nieznanej osoby. Policja pod nadzorem prokuratury rozpoczęła dochodzenie. Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość mężczyzny oraz prawdopodobną przyczynę tragedii.

Przerażające doniesienia Polsatu obiegły polskie media. Od niedzieli 8 listopada w powiecie oświęcimskim trwają intensywne działania policji i prokuratury. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo w sprawie zwęglonych zwłok, które znajdowały się w samochodzie osobowym marki Reanult. Makabrycznego odkrycia dokonał mieszkaniec Chrzanowa.

Już od jutra w życie wchodzi nowy zakaz. Duże utrudnienia dla tysięcy PolakówJuż od jutra w życie wchodzi nowy zakaz. Duże utrudnienia dla tysięcy PolakówCzytaj dalej

Polsat przekazał wstrząsające wiadomości. W Podolszu odnaleziono zwęglone zwłoki wędkarza

O sprawie informował także lokalny serwis Oświęcim 112. Jak ustalili dziennikarze, spalony samochód został zauważony przez przypadkowego przechodnia, który natychmiast powiadomił odpowiednie służby. Zgłoszenie wpłynęło w niedzielę około godziny 10:00.

Pojazd znajdował się w Podolszu u zbiegu rzek Wisły i Skawy. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, w tym Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Oświęcim oraz funkcjonariusze policji. Zjawili się także strażacy z OSP Podolsze, którzy potwierdzili, że w środku spalonego samochodu znajdują się zwłoki niezidentyfikowanej osoby.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wszczęli dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny tragedii. W czynnościach brał udział także biegły z zakresu pożarnictwa. Uwagę funkcjonariuszy przyciągnęła butla gazowa, która znajdowała się w pojeździe.

Po kilku godzinach śledczym udało się sformułować pierwsze wnioski. Okazało się, że zwęglone ciało należało do 46-letniego wędkarza z Chrzanowa. Pożar w samochodzie najprawdopodobniej powstał w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

- Przez kilka godzin policjanci badali miejsce zdarzenia. Obecny był prokurator i biegły z zakresu pożarnictwa. Wstępnie ustalono, że to 46-letni wędkarz z Chrzanowa. W nocy próbował dogrzać butlą gazową wnętrze samochodu, w wyniku czego doszło do pożaru - powiedziała rzecznik oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka cytowana przez Polsat News.

Aby potwierdzić ustalenia policjantów, prokurator zlecił jeszcze przeprowadzenie sekcji zwłok oraz wykonanie badań DNA. W ten sposób biegły z zakresu medycyny będzie mógł potwierdzić tożsamość denata.

Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragediąLekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragediąCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1.Media obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje polski sportowiec. Mężczyzna był zakażony koronawirusem
2.Schronisko pokazało psy na moment przed eutanazją. Panika i strach w oczach, internauci od razu zareagowali
3.Ministerstwo Zdrowia chce wprowadzić poważne zmiany. Chodzi o testy na koronawirusa

Potwierdzeniu ulegną także pozostałe wnioski funkcjonariuszy. Prace nad zebranymi dowodami oraz ustaleniem pozostałych okoliczności zdarzenia wciąż trwają.

Nietypowe objawy cukrzycy. Choroba może dotyczyć każdego z nas, sygnałów ostrzegawczych nigdy nie należy lekceważyćNietypowe objawy cukrzycy. Choroba może dotyczyć każdego z nas, sygnałów ostrzegawczych nigdy nie należy lekceważyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klienci wielkiego banku mogą odbić się teraz od drzwi. Zmiana godzin otwarcia oddziałów
  2. McDonald's walczy z ociepleniem klimatycznym. Firma pracuje nad ekologicznym wege burgerem
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Tragedia Otylii Jędrzejczak wyszła na jaw po latach. Jej dziecko zmarło, partner zachował się wyjątkowo okrutnie
  7. Pijany kierowca wjechał w słup. Policjanci zamarli, gdy zorientowali się, kogo zatrzymali

Następny artykuł