Polsat: 26-latka oskarżona o morderstwo dwójki dzieci. Podczas zatrzymania mówiła o sprzedaży organów

Polsat wiadomości
pixabay.com/diegoparra
Autor Natalia Niewczas12.11.2020

Szokujące doniesienia Polsatu. 26-latka została oskarżona o morderstwo dwójki dzieci. Podczas zatrzymania kobieta miała wspominać o sprzedaży organów.

Polsat przekazuje wstrząsające informacje - 26-latka oskarżona o morderstwo dwóch córek; gdy ojciec dziewczynek odnalazł ich ciała, kobieta miała powiedzieć, iż ich organy są “wiele warte”. Kobieta została zatrzymana; utrzymywała, że ktoś ją wrobił i nigdy nie miała żadnych dzieci.

Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje wybitna PolkaTragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje wybitna PolkaCzytaj dalej

Wstrząsające doniesienia Polsatu: 26-latka oskarżona o morderstwo

W czwartek Polsat przekazał szokujące doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Oskarżona o morderstwo to 26-letnia Amanda Sharp-Jefferson z Las Vegas została aresztowana w piątek 6 listopada.

Z informacji podawanych przez Polsat wynika, że to ojciec dzieci dokonał makabrycznego odkrycia. Opowiedział o zajściu na antenie stacji Fox 5.

Mężczyzna utrzymuje, że dzień przed zdarzeniem wyszedł z domu ok. godziny 19:00, by odwiedzić swoją starszą córkę. Następnego dnia po powrocie odnalazł ciała rocznej Rose i dwumiesięcznej Lily w kołysce.

Ojciec dzieci żądał od partnerki wyjaśnień, ta jednak, jak relacjonuje mężczyzna, wciąż go uciszała. Zgodnie z tym, co przekazał ojciec Rose i Lily, kobieta miała powiedzieć, że dziecięce organy są wiele warte, co zostało zapisane w policyjnym raporcie.

Mężczyzna zawiadomił policję, podejrzewał, że kobieta utopiła ich dzieci. Jak podaje Polsat, podczas interwencji funkcjonariuszy 26-latka miała jeszcze kilkukrotnie wspominać o wartości ludzkich organów.

Dzisiaj grzeje: 1.Rada Koalicji Zjednoczonej Prawicy podjęła decyzję. Dotyczy twardego lockdownu w Polsce
2.Beagle bez przerwy wąchał nos właścicielki. Dopiero gdy lekarz przekazał druzgocącą diagnozę, zrozumiała, że próbował ją ostrzec
3.Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragedi

Do złudzenia przypominają COVID-19. Jest ich więcej niż mogłoby się wydawaćDo złudzenia przypominają COVID-19. Jest ich więcej niż mogłoby się wydawaćCzytaj dalej

Według doniesień portalu polsatnews.pl przed domem pary zaczęli gromadzić się skłonni do samodzielnego wymierzenia sprawiedliwości krewni, kobieta została zabrana na komisariat. Amanda Sharp-Jefferson utrzymywała, że nie zna ojca dzieci, nigdy nie była w ciąży i że mieszka samotnie.

Jak zeznała, odnalazła ciała dziewczynek w piątek rano, kiedy weszła do salonu. Od razu po tym, jak mówiła, poszła wziąć prysznic.

26-latka sądzi, że ktoś musiał dokonać włamania i podrzucić ciała dziewczynek. Policja potwierdza, że oskarżona nie była pod wpływem substancji odurzających - w jej domu znaleziono jednak marihuanę.

Lekarz przyjął rosyjską szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Został zakażonyLekarz przyjął rosyjską szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Został zakażonyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awaria w elektrowni atomowej na Białorusi. Media donoszą o wybuchu w kompleksie
  2. Sony wydało oficjalne oświadczenie na temat PlayStation 5. Dotyczy również Polski, duże zaskoczenie
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Sensacja w polskiej kadrze skoczków. W naszej drużynie wyrasta nowy lider, pokonał Stocha i Kubackiego
  7. Gdzie młodzi imprezują w czasie pandemii? W Warszawie rośnie popularność nielegalnych klubów

Następny artykuł