Polsat przekazuje wieści
unsplash.com/diegoparra
Autor Natalia Niewczas - 23 Września 2020

Tragedia obok Łomży. 8-latek postrzelił siostrę

Polsat przekazuje najnowsze wiadomości, doniesienia są wyjątkowo szokujące. Obok Łomży rozegrały się tragiczne, pełne grozy sceny. 8-letni chłopiec postrzelił swoją siostrę.

Polsat informuje o tragicznych wydarzeniach. To, co miało być zwykłą zabawą, nieomal zakończyło się najgorszym z możliwych scenariuszy. Rodzeństwo do wspólnej zabawy wykorzystało broń. To po prostu nie mogło skończyć się dobrze.

Ministerstwo Zdrowia po raz pierwszy podało dane dotyczące medyków. Ilu z nich zmarło na COVID-19?Ministerstwo Zdrowia po raz pierwszy podało dane dotyczące medyków. Ilu z nich zmarło na COVID-19?Czytaj dalej

Polsat donosi o wyjątkowo niebezpiecznym zdarzeniu

Tym razem Polsat nie ma do przekazania dobrych wieści. W gminie Nowogród koło Łomży w województwie podlaskim doszło do niespodziewanego zdarzenia z udziałem dwójki dzieci. Nieświadomy zagrożenia 8-letni chłopiec postrzelił swoją siostrę w rękę.

Choć szczegóły zdarzenia wciąż są badane przez policję, funkcjonariusze zdołali już ustalić, że będące w podobnym wieku rodzeństwo użyło broni jako elementu zabawy - prawdopodobnie była to broń pneumatyczna. Według doniesień portalu polsatnews.pl 8-latek miał oddać strzał, który ostatecznie zranił dziewczynkę w rękę.

Zaistniałą sytuację komentuje rzecznik podlaskiej policji. Jak tłumaczy funkcjonariusz, ktoś pozostawił broń na stole.

- Dzieci znalazły broń w budynku gospodarczym. Leżała na stole. Chłopiec pociągnął za język spustowy i wtedy doszło do postrzelenia dziewczynki, która później została odwieziona do szpitala - przekazuje podinsp. Tomasz Krupa.

Obecnie zdrowie i życie dziewczynki nie jest w żaden sposób zagrożone. Funkcjonariusze wciąż pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności całego zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegała smutna wiadomość. Nie żyje znana polska piosenkarka, jej przeboje nucił cały kraj
2.Już 1 stycznia wejdzie w życie nowa opłata. Od wysokości rachunków zrobi ci się niedobrze
3.Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością

Tak szokujące przypadki stanowią przede wszystkim ostrzeżenie dla rodziców - dorośli powinni nieustannie zachowywać czujność. Dziecięca wyobraźnia nie zna bowiem granic, a maluchy najczęściej nie są w ogóle świadome możliwych zagrożeń. Wszystkie ostre i potencjalnie niebezpieczne przedmioty (także te mogące powodować zadławienie) powinny zawsze pozostawać poza zasięgiem dziecięcych rąk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Są poszkodowani i ranni. Tragedia na południu Polski. Podróżowali autokarem
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. Jajecznica jeszcze lepsza, bo z kurkami, które dodają jej wyrazistości. Podczas przygotowania wystrzegaj się 1 błędu

Następny artykuł