Mała Michalina pilnie potrzebuje pomocy
siepomaga.pl
Autor Barbara Bujar - 13 Lipca 2020

Mała Misia pilnie potrzebuje operacji serduszka. Rodzice proszą o pomoc dobrych ludzi

Pomoc dobrych ludzi może uratować życie małej Michaliny. Dziewczynka żyje z połową serca, która musi pracować za cały narząd. Szansa na jej powrót do zdrowia jest możliwa dzięki lekarzom z kliniki w Munster, którzy są specjalistami w tej dziedzinie. Operacja jest niestety kosztowna, dlatego rodzice Misi zdecydowali się na organizację zbiórki pieniędzy. Oboje nie wyobrażają sobie, że ich córeczka mogłaby umrzeć. Wcześniej stracili już dwoje dzieci.

Michalina Bocer jest podopieczną fundacji Siepomaga, gdzie wszyscy starają się uzbierać dla niej kwotę, która umożliwi kontynuację specjalnego leczenia w klinice w Munster. Rodzice dziecka wiedzą, że koszt zabiegu jest ogromny, jednak cały czas wierzą, że uda im się osiągnąć cel i uratować życie swojej ukochanej córeczki. Oboje błagają dobrych ludzi o pomoc. Serduszko Misi z dnia na dzień staje się słabsze.

Jurkowi Owsiakowi puściły nerwy. Lider WOŚP ostro wypowiedział się na temat wyborówJurkowi Owsiakowi puściły nerwy. Lider WOŚP ostro wypowiedział się na temat wyborówCzytaj dalej

Pilnie potrzebna pomoc dla małej Misi. Dziewczynka zmaga się z poważną wadą serca

Jak dowiadujemy się ze strony fundacji, Michalina cierpi na wrodzona wadę serca HLHS. Oznacza to, że posiada ona jedynie połowę narządu. Problem niestety na tym się nie kończy. Część serca, z którym żyje Misia, z dnia na dzień staje się słabsza, a jej praca jest bardzo ograniczona. Rozpoczynając walkę o życie córeczki, rodzice postanowili zgłosić się do fundacji i zorganizować zbiórkę pieniędzy na jej rzecz. Okazało się, że z zebranych środków będą mogli oni sfinansować dziewczynce specjalne leczenie w jednej z niemieckich klinik. Pierwszy etap zakończył się sukcesem. 3 lipca na stronie pojawiła się niestety kolejna przykra informacja. Mała pacjentka miała pilnie trafić z powrotem do szpitala. Walka rozpoczęła się na nowo.

- Krótko po wizycie na UKM dostaliśmy telefon, że mamy wracać. Sytuacja w sercu Michasi jest na tyle niestabilna, że nie możemy już dłużej czekać. We wtorek musimy zameldować się na 18B West Kinderkardiologie! Po raz kolejny świat stanie w miejscu... Nasza córeczka walczy o życie – napisała mama dziewczynki.

Rodzice Michaliny po raz kolejny postanowili prosić o pomoc. Są wdzięczni wszystkim, dzięki którym udało się przeprowadzić pierwszą operację. Teraz liczą na to, że ich córeczka będzie mogła przejść kolejny zabieg, za który odpowiedzialny będzie wybitny specjalista, prof. Malec. Niestety postawiony przez fundację cel został osiągnięty dopiero w części. Do pełnego kosztu leczenia brakuje jeszcze ponad 150 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy zakrzepicy. Lepiej ich nie lekceważyć

2. Dodatkowe prawie 13 tys. zł do emerytury już pewne. Jest podpis prezydenta, zyska ponad 70 tys. osób

Rodzice Michalinki nie tracą wiary i nie dopuszczają do siebie myśli, że coś mogłoby się jej stać. Zanim pojawiła się ona na świecie, jej mama straciła już dwie ciąże. Teraz zrobi wszystko, by walkę o życie córeczki doprowadzić do końca.

- Trudno jest prosić o pomoc, jednak jeśli chodzi o życie dziecka, wszystko inne trzeba schować głęboko w sobie i działać. Tylko to się liczy… Dlatego błagam, kolejny raz staję przed Wami prosząc o pomoc dla mojej córeczki, której pół serduszka musi wystarczyć na całe życie (...) Modlę się, by jej życie było jak najdłuższe, by poznała, jak piękny jest ten świat i że są na nim dobrzy ludzie, dzięki którym jest z nami – dodaje pani Paulina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paraliż na autostradzie A2. Na drogę wbiegł koń, połamał nogi. Wszystko stoi
  2. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona

Następny artykuł