Pomoc dla Kamila
fot. https://youtube.com/ Zespół Siepomaga
Autor Klaudia Gaicka - 17 Lipca 2020

Przeszedł już przez 8 operacji. Kolejna, która jest jego jedyną nadzieją kosztuje krocie, dlatego błaga o pomoc

Pomoc dla Kamila może sprawić, że chłopak pierwszy raz w życiu usłyszy świat takim, jaki jest naprawdę. Na razie udało się zebrać około 30% pieniędzy, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się pomóc chłopakowi. Link do zbiórki znajdziesz w dalszej części artykułu.

Pomoc dla Kamila może dać mu możliwość usłyszenia świata. Kamil Stawiarz ma zaledwie 23 lata, a cierpi praktycznie od urodzenia. Młody chłopak z małopolski prosi nas wszystkich o pomoc. Razem może nam się udać, zebrać pieniądze na rekonstrukcję małżowiny usznej.

Sceny rodem z filmu grozy w szpitalu. Pacjenci przykryci gazetami, szczury pijące krew, matki umierające na porodówkachSceny rodem z filmu grozy w szpitalu. Pacjenci przykryci gazetami, szczury pijące krew, matki umierające na porodówkachCzytaj dalej

Pomoc dla Kamila jest bardzo potrzebna. Razem może nam się udać, że chłopak będzie słyszał prawidłowo

Chłopak przyszedł na świat sporo za wcześnie, a jego prawa małżowina uszna nie ukształtowała się prawidłowo. Brakowało w niej również przewodu słuchowego. Pierwszy rok życia Kamil spędził w szpitalu. Żeby mógł zostać wypisanym do domu, jego rodzice musieli przejść kurs medyczny i nauczyć się, jak prawidłowo wyciągać rurkę tracheotomijną. Dalej również nie było łatwo. Dopiero w wieku 2 lat Kamil zaczął oddychać samodzielnie.

- Jako nastolatek przeszedłem w Małopolskim Centrum Oparzeniowo Plastycznym w Krakowie nieudane operacje ucha. Aż 8 operacji i wiele cierpienia i uszczerbku psychicznego i fizycznego. Do tego zarażono mnie gronkowce złocistym. - wspomina chłopak.

Po nieudanych operacjach w Krakowie chłopak szukał pomocy w całym kraju i na świecie. Nie mógł znaleźć nikogo, kto chciałby się podjąć kolejnej operacji jego ucha. Po długim czasie, chłopcu w końcu się udało odnaleźć doktora, który podjął się pomocy mu.

- Znalazłem Wybitnego Pana Profesora Adama Maciejewskiego, u którego odbyłem konsultacje i powiedział, że podejmie się operacji naprawczej ucha i słuchu i operacja będzie na skalę światową. - wyjaśnia Kamil.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. Zaskakująca decyzja Płaca minimalna 2021 jednak w górę? Wiceminister się wygadał, padła konkretna kwotabanku. Klienci mają powody do radości

Niestety jego operacja nie jest refundowana, więc chłopak szuka pomocy, gdzie tylko się da. Jeżeli chcecie go wspomóc, chociażby symboliczną kwotą, zbiórka dostępna jest tutaj: https://www.siepomaga.pl/kamil-stawiarz

Kamil musi zebrać ogromną kwotę, ale liczymy, że wspólnymi siłami uda się to zrobić. Dzięki wielu wpłatom udało mu się zebrać już 56 336 zł, a do końca zbiórki, musi uzbierać jeszcze 103 239 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za sklepem leżało ciało mężczyzny. Porażające odkrycie na Mazowszu
  2. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł