Kobieta urodziła stojąc w korku. Karetka przyjechała na miejsce tylko dzięki pomocy policji
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 1 Lipca 2020

Urodziła stojąc w korku. Karetka nie mogła dotrzeć na miejsce, pomogli policjanci

Poród odbył się w samochodzie, kiedy ten utknął w korku na Wisłostradzie. Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem. Para jechała właśnie do szpitala, kiedy na trasie zderzyły się dwa auta. Kobieta zaczęła rodzić, a karetka nie umiała dotrzeć na miejsce. Pomoc rodzina znalazła u funkcjonariuszy policji.

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na jednej z głównych warszawskich ulic. Jak informuje Polsat News, przed południem zderzyły się dwa samochody, co doprowadziło do poważnego ograniczenia ruchu drogowego. Korek był długi, a w nim znajdowało się auto pary jadącej do szpitala. Pasażerką była ciężarna kobieta, dla której liczyła się każda sekunda. W pewnym momencie przyszła mama zaczęła rodzić. Poród odbył się w samochodzie.

Wstrząsająca wiadomość obiegła media. Nie żyje rzecznik PKWWstrząsająca wiadomość obiegła media. Nie żyje rzecznik PKWCzytaj dalej

Poród w samochodzie, do którego nie umieli trafić ratownicy medyczni. Pomogli policjanci

Wypadek, do którego doszło wczoraj w Warszawie zdarzył się w okolicy ulicy Boleść. Skutkiem tego był korek na Wisłostradzie, którego nie dało się tak szybko opanować. Rodząca kobieta nie miała wyjścia. Jej dziecko musiało przywitać świat w samochodzie. Jedynym słusznym rozwiązaniem było wezwanie karetki pogotowia. Zespół, który wyruszył na ratunek, nie umiał jednak znaleźć auta przyszłych rodziców.

Kobieta dzielnie radziła sobie w tej szokującej sytuacji, ale zespołu medycznego dalej nie było widać. Przytomną reakcją wykazał się jej mąż, który postanowił dojechać do znajdujących się nieopodal policjantów. Funkcjonariusze szybko zorientowali się, co się dzieje i od razu ruszyli z pomocą. Udzielili wsparcia psychicznego kobiecie oraz połączyli się z medykami znajdującymi się w szukającej ich karetce.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

2. 500 plus. Ogromna zmiana ws. wniosku na 2021 rok

Dzięki skutecznej pomocy policjantów, którzy dokładnie pokierowali ratowników, karetka w końcu dotarła na miejsce porodu. Dziecko przyszło jednak na świat w samochodzie, ale cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. Młoda mama wraz ze swoim maleństwem zostali zabrani do szpitala, gdzie otoczono ich opieką medyczną. Tę historię na pewno zapamiętają na zawsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Awantura między zwolenniczkami Trzaskowskiego i Dudy przerodziła się w prawdziwą bójkę. W ruch poszedł różaniec
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans

Następny artykuł