poród zakończył się śmiercią dla 31-letniej mistrzyni europy
Fot. pixabay.com/ _Alicja_
Autor Klaudia Gaicka - 22 Czerwca 2020

Nie żyje 31-letnia mistrzyni. Odeszła tuż po porodzie

Poród zakończył się śmiercią dla 31-letniej mistrzyni Europy. Nikt nie spodziewał się tak tragicznego obrotu sprawy. Chwilę po urodzeniu maluszka nastąpiły komplikacje. Niestety lekarzom nie udało się uratować kobiety. Fani serbskiego sportu pogrążeni są w żałobie.

Poród jest najbardziej oczekiwaną chwilą dla kobiet w ciąży i ich najbliższych. Eksperci nie wykluczają możliwości, że sam zabieg i jego warunki pozostają w podświadomości małego człowieka do końca jego dni.

Dlatego zarówno pracownicy medyczni, jak i bliscy ciężarnej dokładają zwykle wszelkich starań, aby te trudne chwile były dla niej, choć odrobinę mniej bolesne. Choć stale postępująca medycyna wciąż daje coraz to korzystniejsze i nowocześniejsze możliwości powitana dziecka, czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Krzyki 35-latki można było usłyszeć przez całą noc. Nikt jej nie pomógłKrzyki 35-latki można było usłyszeć przez całą noc. Nikt jej nie pomógłCzytaj dalej

Poród zakończył się tragicznie dla 31-letniej mistrzyni. Wystąpiły poważne komplikacje

Poród 31-letniej reprezentantki Serbii w strzelectwie zakończył się tragicznie. Kobieta zmarła tuż po porodzie, osierocając przy tym nowo narodzonego maluszka. Bobana Momcilović Velicković ma na swoim koncie mnóstwo ogromnych sukcesów. Była aktualną mistrzynią Europy, a w 2014 roku zdobyła tytuł mistrzyni świata. To bez wątpienia wielka strata dla serbskiego sportu.

Jeszcze niedawno kobieta bardzo cieszyła się na myśl zostania mamą. Sądziła, że czeka ją najpiękniejsza przygoda w życiu. Niestety już chwilę po porodzie nastąpiły śmiertelne komplikacje. Jak podaje portal sport.blic.rs, Bobana Momcilović Velicković zmarła w poniedziałek 22 czerwca po krótkiej, ale ciężkiej chorobie.

Serbscy fani sportu wraz z dzisiejszym dniem pogrążyli się w żałobie. Niespodziewana śmierć 31-latki to ogromna strata dla całego narodu. Bobana miała na swoim koncie mnóstwo uzyskanych tytułów. Nikt nie spodziewał się tego, co miało się wydarzyć.

Jak podaje serwis Wp.pl, to właśnie w naszym kraju 31-latka sięgnęła po mistrzostwo Europy, zarówno indywidualnie, jak i z drużyną. Reprezentowała swój kraj w zawodach jeszcze w czasie ciąży.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater popularnego programu telewizyjnego. Oglądały go miliony Polaków

2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Bobana ma za sobą również występy na olimpiadach. W 2012, w Londynie, zajęła 22. miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego. W 2016 również udało się uzyskać zaszczytne siódme miejsce.

Pomimo tego, że dziecko będzie musiało wychowywać się bez mamy, na pewno w przyszłości będzie z niej bardzo dumne.

Wraz z redakcją portalu pacjenci.pl, chcieliśmy złożyć kondolencje rodzinie i najbliższym 31-letniej mistrzyni sportu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
  2. Przyłapali ją na gorącym uczynku. Kiedy zauważyła, że jest nagrywana podczas niszczenia banerów, zaczęła się awantura
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Uwielbiany gwiazdor został postrzelony w głowę. To, co się stało potem, przechodzi ludzkie pojęcie (FOTO)

Następny artykuł