Podczas porodu przeżyła prawdziwą traumę. Zachowanie położnej nie mieści się w głowie

poród okazał się koszmarem
unsplash Clay Banks
Autor Klaudia Gaicka29.11.2020

Kobieta sądziła, że czwarty poród niczym nie może jej zaskoczyć. Jednak na drodze ku jej szczęściu stanęła położna, która dopuściła się haniebnego czynu. Sąd ukarał szpital karą w wysokości 16 milionów.

Aby mieć pewność, że czwarty poród przebiegnie bez przeszkód, Carolina wybrała szpital, cieszący się świetnymi opiniami. Placówka znana była z tego, że pomaga przy naturalnych porodach z minimalną interwencją lekarzy.

Niestety historia przedstawiona przez Webniusy.com ukazuje, że nie wszystkie opinie, na które możemy się natknąć, są prawdziwe. Po przebyciu trzech porodów kobieta nie spodziewała się, że coś ją zaskoczy, a tym bardziej tak skrzywdzi.

Grupa krwi może wpływać na niektóre choroby. Warto je poznaćGrupa krwi może wpływać na niektóre choroby. Warto je poznaćCzytaj dalej

Kobieta sądziła, że czwarty poród niczym nie może jej zaskoczyć. Stała się tragedia

Historia ukazana przez portal Webniusy jest szokująca. Prawdopodobieństwo tak drastycznego obrotu sprawy było niewielkie, ponieważ blisko 90 proc. ciąż i porodów przebiega bez większych komplikacji.

Niestety poród Caroliny Malatesty nie przebiegł tak, jak to planowano. Położna, której zadaniem było jej pomóc, zupełnie ją ignorowała. Kiedy rodząca kobieta nie mogła znieść bólu, położna udawała, że jej tam nie ma.

Carolinie odeszły wody i bezwładnie osunęła się na ziemię. Jednak to nie bagatelizowanie jej stanu przez położną było najgorsze. Pielęgniarki kazały zostać kobiecie w pozycji na czworaka i chwyciły ją za nadgarstki.

W tym momencie położna „z piekła rodem” zaczęła wpychać dziecko z powrotem do ciała kobiety. Pomimo tego, że Carolina próbować się wyswobodzić, nie mogła wyrwać się z rąk pielęgniarek.

Całe szczęście dziecko urodziło się zdrowe, jednak trauma, którą przeżyła jego, matka jest ogromna. Sąd uznał jej rację i nałożył na szpital odszkodowanie w wysokości 16 milionów dolarów.

Carolinę bardzo wspiera jej mąż, kobieta z całych sił stara się pozbierać. Wyjawiła, że żadna kwota nie jest w stanie zrekompensować jej tych ciężkich przeżyć.

Dzisiaj grzeje:
1.Pierwsze objawy raka jelita grubego. Pod żadnym pozorem nie powinno się ich lekceważyć
2.Policja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyła
3.Małgorzata Rozenek nie zamierza ochrzcić synka. Wraz z mężem podała ważne powody, fani gratulują odwagi
4.3 razy chciała dostać się do lekarza, za każdym przekładano wizytę. Podczas teleporady usłyszała, że zostało jej 6 miesięcy życia

Jedno badanie może zdecydować o wszystkim. Szczepionka na koronawirusa nie ze wskazaniem dla wszystkichJedno badanie może zdecydować o wszystkim. Szczepionka na koronawirusa nie ze wskazaniem dla wszystkichCzytaj dalej

Pomimo tego, że historia kobieta przypomina horror, nie jest niestety odosobniona. Wielokrotnie wspominaliśmy o przypadkach, w których zachowanie personelu medycznego pozostawiał wiele do życzenia.

Całe szczęście wciąż jest to zaledwie odsetek wszystkich porodów. Mamy nadzieję, że wraz z rozwojem społecznym, który wzmaga naszą empatię, uda się w zupełności wyeliminować takie przypadki.

Włoscy medycy wyzywani od terrorystów. Ich walka z koronawirusem wciąż trwaWłoscy medycy wyzywani od terrorystów. Ich walka z koronawirusem wciąż trwaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zima uderzyła w niedzielę. Zdjęcia z polskich miast zalewają internet, fani zimowych wyjazdów mogą zacierać ręce
  2. Z czarnych dziur dałoby się wyczytać przyszłość? Zaskakujące teorie naukowców, aż ciężko uwierzyć
  3. Typowe objawy raka kości. Nigdy nie wolno ich bagatelizować
  4. 7-latek odczuwał silny ból. W jego przełyku lekarze znaleźli dziwny przedmiot
  5. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polski piosenkarz, fani pogrążyli się w żałobie
  6. Mężczyzna podbiegł pomóc swojemu rannemu psu. Nagle wjechał w niego samochód
  7. Jaworowicz z kamerami wparowała do domu mamy Zenka Martynika. Warunki odbierają mowę, daleko do pałaców syna

Następny artykuł