poronienie wpis
pixabay.com/SharonMcCutcheon
Autor Natalia Niewczas - 29 Października 2020

Znana gwiazda przerywa milczenie. Kobieta opowiedziała o tym, jak radzi sobie po stracie dziecka

Dla wielu kobiet poronienie to ogromny wstrząs. Niedawno z niezwykle trudną wieścią o utracie dziecka musiała zmierzyć się gwiazda show-biznesu. Tym razem kobieta zaskoczyła fanów osobistym wpisem.

Wieści o poronieniu znanej modelki trafiły do mediów na początku października 2020 roku. Gwiazda zamieściła wówczas w mediach społecznościowych wyjątkowo emocjonalne zdjęcia ze szpitala. Teraz kobieta postanowiła przerwać milczenie, po kilku tygodniach wyjawiła fanom, jak radzi sobie po stracie synka.

Europejskie państwo zamyka granice z Polską. Decyzja może utrudnić życie wielu obywatelomEuropejskie państwo zamyka granice z Polską. Decyzja może utrudnić życie wielu obywatelomCzytaj dalej

Chrissy Teigen poroniła trzecią ciążę, gwiazda przerwała milczenie po miesiącu

Chrissy Teigen poinformowała o poronieniu trzeciej ciąży za pomocą mediów społecznościowych. Na Instagramie modelka opublikowała wówczas niezwykle przejmujące zdjęcia ze szpitala.

Jak podaje portal pudelek.pl, Chrissy trafiła do szpitala pod koniec września. Gwiazdę zaniepokoiły krwawienia z dróg rodnych. Choć lekarze walczyli o życie jej nienarodzonego dziecka, modelka poroniła.

Od tamtej chwili upłynęły cztery tygodnie. Dopiero po tym czasie modelka postanowiła przerwać milczenie; w mediach społecznościowych przyznała, że wciąż nie doszła do siebie po poronieniu. Na Instagramie zamieściła jedynie fragment tekstu, który pojawił się w serwisie Medium.

- Nie wiedziałam, jak wrócić do prawdziwego życia, więc napisałam ten tekst dla Medium z nadzieją, że uda mi się jakoś ruszyć dalej, ale jak tylko go opublikowałam, łzy napłynęły mi do oczu, ponieważ to wszystko wydawało się takie... ostateczne. Nie chcę nigdy nie pamiętać Jacka - mówi Chrissy.


Modelka nie zapomniała także o słowach podziękowania. Choć poronienie było dla niej prawdziwym ciosem, Chrissy mogła liczyć na wsparcie wielu serdecznych osób.

Dzisiaj grzeje: 1.Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Dziennikarz TVP wydał ważne oświadczenie, nikt się nie spodziewał
2.1500 zł od rządu co miesiąc. Sejm zdecydował, jakie są warunki?
3. Pierwsze objawy miażdżycy. Nie wolno ich lekceważyć

Czy wprowadzenie kolejnego lockdownu to skuteczne rozwiązanie? Polski specjalista zabiera głosCzy wprowadzenie kolejnego lockdownu to skuteczne rozwiązanie? Polski specjalista zabiera głosCzytaj dalej

- Dziękuję wszystkim, którzy byli tak dobrzy dla nas. Dziękuję niesamowitym lekarzom, którzy tak bardzo starali się urzeczywistnić nasze trzecie życie - pisze modelka.


Chrissy podziękowała również przyjaciołom i rodzinie. We wpisie wspomniała także o postawie swojego małżonka - jest nim John Legend.

- Dziękuję John, za bycie moim najlepszym przyjacielem i miłością mojego życia. Wiele osób myśli o kobiecie w takich chwilach, ale nigdy nie zapomnę, że John również cierpiał przez te ostatnie miesiące, robiąc wszystko, co w jego mocy, aby się mną zająć - relacjonuje Chrissy.

Polscy nauczyciele reagują na duży przyrost zakażeń. Zaproponowali niecodzienne rozwiązaniePolscy nauczyciele reagują na duży przyrost zakażeń. Zaproponowali niecodzienne rozwiązanieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest prognoza na zimę 2021. Wizja najbliższych miesięcy może wielu wprawić wielu w kiepski nastrój
  2. Naukowcy nie mogą uwierzyć. Na księżycu Saturna jest "bardzo dziwna cząsteczka", wyjątkowe odkrycie
  3. Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. "Wszystko w rękach Boga"
  4. Z samego rana ministerstwo zdrowia wydało nagły komunikat. Uwaga, dotyczy każdego Polaka
  5. Minister Zdrowia zabiera głos w sprawie Bożego Narodzenia. Nie na takie słowa liczyli Polacy
  6. Pilna konferenca premiera. Podjął decyzję ws. lockdownu
  7. Minister Zdrowia zachwycony tempem budowy szpitala tymczasowego. Rząd szykuje niespodziankę dla lekarzy

Następny artykuł