Poszukiwania: Nikola Korzeniewska
fot. https://facebook.com/ Zaginieni przed laty
Autor Natalia Niewczas - 7 Sierpnia 2020

Pilna akcja poszukiwawcza. Ciężko chora Nikola zniknęła bez śladu

Poszukiwania 12-letniej, młodej dziewczyny z Jasienicy trwają. Policja apeluje o pilną pomoc. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że uciekinierka cierpi z powodu poważnej choroby onkologicznej. Każdy, kto widział tę dziewczynę, proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją.

Poszukiwania 12-letniej Nikoli Korzeniewskiej to sprawa wyjątkowo nagląca nie tylko ze względu na sam fakt ucieczki dziewczyny, lecz przede wszystkim z uwagi na poważny stan jej zdrowia. Nikola zmaga się z nowotworem i może wymagać udzielenia natychmiastowej pomocy medycznej.

W Polsce padł kolejny rekord zakażeń. Ekspert ostrzega przed tragedią, która może nadejśćW Polsce padł kolejny rekord zakażeń. Ekspert ostrzega przed tragedią, która może nadejśćCzytaj dalej


Poszukiwania chorej na nowotwór Nikoli w toku


Historia poszukiwań 12-letniej Nikoli z Jasienicy miała swój początek w jedną z sierpniowych nocy - to właśnie wtedy dziewczyna postanowiła opuścić swój dom. Jak podaje portal wiadomosci.radiozet.pl, jej celem była ucieczka.


Nikola Korzeniewska zaginęła. W nocy z 5 na 6 sierpnia 2020 roku nastolatka wymknęła się z domu, używając tylnego wyjścia. Tuż po opuszczeniu miejsca zamieszkania ruszyła w nieznanym policji kierunku. Dopiero nagrania z miejskiego monitoringu pozwoliły ustalić, że Nikola trafiła na stację paliw, gdzie zakupiła maseczkę oraz jedzenie. Kamery zarejestrowały jej obecność także na stacji PKP w miejscowości Tłuszcz - to ostatnie nagranie posiadane obecnie przez funkcjonariuszy, na którym widać zaginioną.


Od czasu ucieczki Nikola nie próbowała kontaktować się z rodziną; ustalono, że dziewczyna nie posiada telefonu komórkowego. Trudną sytuację komplikuje dodatkowo poważna choroba - dotknięci nowotworami pacjenci niekiedy wymagają pilnej pomocy lekarza. Wcześniejszym miejscem zamieszkania zaginionej była Biała podlaska i to właśnie tam mogła się udać.


Nikola Korzeniewska ma długie, farbowane na rudy kolor, zgolone po lewej stronie włosy. Mierzy ok. 170 centymetrów wzrostu, waży 78 kilogramów. Ma zielone oczy, które na pierwszy rzut oka mają jednak niebieskawy odcień. Szczególnym znakiem rozpoznawczym nastolatki jest blizna na prawej łydce i spowodowana chorobą onkologiczną asymetria twarzy - lewa powieka Nikoli opada, a policzek po tej samej stronie twarzy może być spuchnięty.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Nowe tablice rejestracyjne od połowy lipca. Wprowadzili je w jednym celu


W dniu zaginięcia Nikola miała na sobie czarną bluzę z podobizną Agnieszki Chylińskiej, legginsy sięgające za kolana, sportowe obuwie i fioletowo-różowy plecak w kropki marki Street. Na wszystkie informacje dotyczące nastolatki czeka Komisariat Policji w Tłuszczu i Komenda Powiatowa Policji w Wołominie (ul. Wileńska 43a), zgłoszenia przyjmuje również całodobowy numer alarmowy 112.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. Bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Odpowiedź kasjera zaskoczyła wszystkich świadków

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł