przemoc względem homoseksualisty
pixabay Skitterphoto
Autor Klaudia Gaicka - 29 Lipca 2020

Sąsiedzi go prześladują i grożą śmiercią. Wszystko przez orientację 37-latka

Przemoc ze strony sąsiadów sprawiła, że 37-letni Mariusz boi się wychodzić z domu. Obrażają go nie tylko dorośli, ale i ich dzieci. Jeden z sąsiadów otruł nawet kota mężczyzny. To, czego dopuszczają się sąsiedzi Mężczyzny, jest niedopuszczalne.

Przemoc ze strony sąsiadów dla wielu z nas jest zaskoczeniem. Niestety istnieją jeszcze zakątki Polski, gdzie inność równa się od razu z wrogością otoczenia. 37-letni Mariusz mieszka w małej wsi w okolicy Radomyśla nad Sanem. Odkąd sąsiedzi dowiedzieli się o jego orientacji, mężczyzna przeżywa prawdziwy horror.

Sensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisjiSensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisjiCzytaj dalej

Przemoc sąsiadów względem homoseksualisty

Historię 37-latka ujawnił portal Noizz. Sąsiedzi mężczyźni zdecydowanie nie należą do tolerancyjnych. Orientacja mężczyzny stała się dla nich problemem nie do przejścia i postanowili zacząć się nad nim pastwić. Sytuacja jest tak dramatyczna, że Mariusz boi się wychodzić z domu.

Cała nienawiść dodatkowo się zaogniła, kiedy do Mariusza wprowadził się jego przyjaciel Karol. Minęły już dwa lata, odkąd mężczyźni wyzywani są od „pedałków”, a ich sąsiadom wciąż mało. Pastwią się nad nimi nie tylko dorośli, ale również dzieci, które wzorując się na swoich rodzicach, wykrzykują w ich stronę bulwersujące wyzwiska.

Jak podaje portal Radiozet.pl, zdarza się, że dzieci nienawistnych sąsiadów przychodzą pod okna mieszkania Mariusza i pod nimi krzyczą obraźliwe hasła. Co jeszcze bardziej szokujące, otruto nawet kota 37-latka (tym wcześniej straszył go sąsiad). Po czasie zginął również drugi pupil. Dziś mężczyzna ma psa, na którego bardzo uważa.

- Za***iemy was, powyrywamy wam nogi, żebyście więcej tędy nie chodzili - słyszy Mariusz podczas spacerów z psem.

Mężczyzna znalazł pod swoją klatką trutkę. Prawdopodobnie znów chciano otruć jego zwierzę. Dodatkowo na chodniku napisano hasło "zabić pedałów".

Ciągle powtarzające się wyzwiska i groźby to codzienność, w jakiej przyszło żyć Mariuszowi i Karolowi. Nie mogą nawet zrobić zakupów w sklepie obok domu, ponieważ ekspedientka stwierdziła, że nie będzie ich obsługiwać. Przez to muszą jeździć aż 20 km.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
3. Nagły komunikat z ministerstwa ws. noszenia maseczek. Dotyczy Lidla, Biedronki i innych sklepów

- Gdy słyszę, jak płacze mi w słuchawkę: "mamo, oni chcą mnie zabić, przyjeżdżaj", to rzucam wszystko i jestem - mówi mama przestraszonego mężczyzny.

Mariusz boi się nawet wychodzić z domu. Stres sprawia, że czasem nie może jeść lub spać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8
  3. Joanna Kurska musiała interweniować podczas wesela. Nieznane fakty imprezy nowożeńców od zaplecza;
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. Rząd podjął decyzję. Opublikowali nowy zakaz ws. międzynarodowego ruchu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł