Przemysław Czarnek ma koronawirusa
.
Autor Natalia Niewczas - 5 Października 2020

Wiadomość z ostatniej chwili. Przemysław Czarnek zarażony koronawirusem

Przemysław Czarnek dziś po południu miał oficjalnie objąć stanowisko szefa resortu edukacji i nauki. Przed rozpoczęciem spotkania, ze względu na budzący wątpliwości stan zdrowia, postanowił wykonać test potwierdzający lub wykluczający obecność koronawirusa. Wynik był dodatni.

Przemysław Czarnek nie będzie obecny na zaprzysiężeniu nowego rządu Mateusza Morawieckiego. Przyczyną tego stanu rzeczy jest choroba COVID-19 polityka, którą potwierdziły badania laboratoryjne. Do wykonania testu skłonił go potencjalnie niepokojący objaw.

Cmentarze zostaną zamknięte na Wszystkich Świętych? Jest odpowiedź rzecznika rząduCmentarze zostaną zamknięte na Wszystkich Świętych? Jest odpowiedź rzecznika rząduCzytaj dalej

Przemysław Czarnek zakażony COVID-19

Przemysław Czarnek z dodatnim wynikiem testu na obecność koronawirusa - wiadomość dotarła do mediów 5 października. Dokładnie tego samego dnia ok. godziny 15:00 polityk miał objąć stanowisko szefa resortu edukacji i nauki. Ze względu na stan zdrowia nie będzie jednak obecny na zaprzysiężeniu.

Jak podaje portal onet.pl, Przemysław Czarnek samodzielnie opublikował informacje o swoim stanie zdrowia na łamach portalu społecznościowego. We wpisie na Twitterze polityk potwierdził, że zaniepokoił go ból głowy.

- Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa. Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrow i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze - czytamy we wpisie na oficjalnym profilu polityka.

Jednocześnie polityk skorzystał z okazji, by zaapelować do swoich rodaków. Przemysław Czarnek zwraca uwagę na to, by nie ignorować mogących świadczyć o zakażeniu koronawirusem objawów.

Dzisiaj grzeje: 1.Sanepid wydał pilny komunikat. Trwają poszukiwania wiernych
2.Poczta Polska podjęła ważną dla klientów decyzję. Wkroczy nawet na tereny parafii
3.37-latka umierała w ogromnym cierpieniu. Komentarze pielęgniarek budzą oburzenie

W poniedziałek 5 października Ministerstwo Zdrowia doniosło o kolejnych 2006 przypadkach zachorowania na COVID-19; tego samego dnia resort zdrowia potwierdził śmierć 29 zakażonych koronawirusem osób. Łącznie od początku epidemii z chorobą zmierzyło się już ponad 100 tysięcy polskich pacjentów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił
  2. Mars może skrywać niesamowitą tajemnice. Zaskakujące słowa kosmonauty
  3. Ognisko koronawirusa w polskim przedszkolu. Dziesiątki dzieci na kwarantannie
  4. Pierwsze objawy tętniaka mózgu mogą być bardzo mylące. Nie wolno ich lekceważyć
  5. Wierni pogrążyli się w żałobie. Nie żyje ksiądz zarażony koronawirusem
  6. Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechu

Następny artykuł