Psy i koty potrzebujące naszej pomocy
.
Autor Karol Zaborowski - 22 Grudnia 2019

Bezdomne psy i koty potrzebują naszej pomocy. Ruszyła akcja #Charytatywnachoinka

Psy i koty tak samo, jak my czują głód i zimno. Niestety zwierzaki, które przebywają w schroniskach, nie zawsze mają dostęp do wszystkich niezbędnych im rzeczy. Jednak nie oznacza to, że musi tak być.

Psy i koty potrafią wspaniale się odwdzięczyć za poświęconą im uwagę, no i przede wszystkim miłość. Niestety wciąż wiele schronisk pęka w szwach od ilości zwierzaków, które zostały porzucone. Ich utrzymanie i opieka wymaga gigantycznych nakładów, dlatego w okresie świątecznym warto pomyśleć również o czworonożnych potrzebujących.

Właśnie ruszyła wspaniała akcja o nazwie #Charytatywnachoinka, dzięki której możemy wesprzeć potrzebujące zwierzęta, które do tej pory nie miały za dużo szczęścia w swoim życiu. Odpowiada za nią organizacja Karmimy Psiaki, która teraz potrzebuje naszej pomocy.

Psy i koty również mają swoje potrzeby

Wchodząc na stronę całej akcji #Charytatywnachoinka możemy wybrać psa lub kota, któremu chcielibyśmy przekazać jakiś datek. Każda złotówka się liczy, bo przecież nasi czworonożni przyjaciele również muszą coś jeść. Oczywiście czasami ciężko wybrać jednego konkretnego zwierzaka, dlatego też organizatorzy pomyśleli o zbiórce ogólnej.

- Święta to czas, kiedy obdarowujemy prezentami najbliższych. Pod opieką Karmimy Psiaki przebywa niemal 2000 Psiaków i Kociaków. One nie mają nikogo bliskiego, a te Święta spędzą w schroniskowym boksie. Chcemy przynajmniej trochę umilić im ten czas i wysyłać jak najwięcej prezentów pod choinkę - piszą organizatorzy akcji.

Na stronie zamieszczony jest również licznik, który pokazuje to, jak cała akcja się rozwija. Do tej pory przesłano już ponad 1700 paczek, a łączny koszt zakupionych prezentów przekroczył 100 tysięcy złotych. Choć wydaje się, że są to gigantyczne liczby, to w skali naszego kraju jest to zaledwie kropla w morzu potrzeb bezdomnych zwierząt.

Chcąc dowiedzieć się więcej o całej akcji, wystarczy kliknąć TUTAJ. Tam też znajdziemy listę potrzebujących zwierzaków oraz ich historie, które potrafią wycisnąć łzy wzruszenia. #Charytatywna⁠⁠Choinka

#Charytatywna⁠⁠Choinka

#Charytatywna⁠⁠Choinka

Następny artykuł