Internauta zarzucił Majdanowi, że udawał chorego na COVID. Riposta męża Rozenek była bardzo dosadna

Radosław Majdan
Piotr Molecki / East News 09.09.2018. Warszawa Wielki Mecz Charytatywny TVN - WOSP n/z: Radoslaw Majdan
Autor Natalia Niewczas16.11.2020

Radosław Majdan dołączył do grona celebrytów, którzy zostali zakażeni nowym koronawirusem SARS-CoV-2. Jeden z internautów zarzucił byłemu reprezentantowi Polski w piłce nożnej, że mężczyzna udawał chorobę dla pieniędzy. Radosław Majdan postanowił odpowiedzieć na komentarz własnym - wypowiedź odzwierciedla jego stosunek do “covidowych” niedowiarków.

Koronawirus SARS-CoV-2 nie oszczędził Radosława Majdana. Kilkanaście dni temu mężczyzna trafił do szpitala w wyniku niebezpiecznych dla zdrowia powikłań, których nabawił się przy infekcji nowym patogenem. Celebryta mocno odczuł na własnej skórze to, o czym od miesięcy niektórzy wyłącznie słyszą z relacji innych.

Z wiekiem coraz bardziej dokucza ci bezsenność? Wiemy, jak przywrócić naturalny rytm snuZ wiekiem coraz bardziej dokucza ci bezsenność? Wiemy, jak przywrócić naturalny rytm snuCzytaj dalej

Choroba Radosława Majdana miała ciężki przebieg

Radosław Majdan musiał zmierzyć się z cięższym przebiegiem choroby COVID-19. Ponieważ celebryta doświadczał problemów z oddychaniem, a w jego organizmie rozwinęło się zapalenie płuc, wymagał pilnej pomocy medycznej w szpitalu.

Jak podaje portal pudelek.pl, żona Radosława Majdana, Małgorzata Rozenek, pozostawała wówczas w domu z trójką dzieci, i co nie jest typowe dla celebrytki, na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych.

Szczęśliwie organizm Radosława Majdana poradził sobie z chorobą, celebryta opuścił szpital. Gdy doszło do złączenia rodziny, jej członkowie powrócili do dawnej aktywności w sieci, mężczyzna zamieścił dwie fotografie na swoim profilu na Instagramie.

To właśnie pod jedną z nich pojawił się komentarz wątpiącego w prawdziwość pandemii internauty. Autor wypowiedzi sugeruje, że Radosław Majdan otrzymał wynagrodzenie za udawanie chorego na COVID-19.

- Ciekawe czy kasa już wpłynęła za covid… - zastanawiał się internauta.


Radosław Majdan nie chciał pozostać na te słowa obojętnym. Do reakcji być może skłoniły go doświadczenia z przebytej choroby i hospitalizacji.

Dzisiaj grzeje: 1.Gwiazda TVN dowiedziała się, że ma raka. Przeszła operację usunięcia piersi, niestety lekarze obawiają się nawrotu choroby
2.Lekarka nie mogła już dłużej wytrzymać. Powiedziała, co tak naprawdę dzieje się w szpitalu na Narodowym
3.Przez 26 dni sam walczył z koronawirusem. Zdradził swój sekret, jak wrócił do zdrowia

Nowe zasady kwarantanny w Polsce. Sanepid rezygnujeNowe zasady kwarantanny w Polsce. Sanepid rezygnujeCzytaj dalej

- No nie wpłynęła, ale mimo wszystko mogę ci wysłać parę złotych na psychiatrę - odpowiedział Radosław Majdan.

Podawanie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w wątpliwość to trend, który utrzymuje się praktycznie od samego jej ogłoszenia przez WHO (Światową Organizację Zdrowia). W internecie szerzą się rozmaite teorie spiskowe. Lekarze, także ci pracujący przy “covidowych” pacjentach, wielokrotnie zwracali jednak uwagę na potencjalną szkodliwość leżącą w propagowaniu podobnych przekonań.

Lekarz zachorował na koronawirusa. Teraz sam zdradza jak leczyć się w domuLekarz zachorował na koronawirusa. Teraz sam zdradza jak leczyć się w domuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna burza wokół Ryanair. Poszło o testy na koronawirusa na lotniskach, padły ostre słowa
  2. Konsola Xbox One na Black Friday, już wiemy gdzie jej szukać. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy
  3. Poważne oskarżenie wobec polskiego rządu. Chodzi o testy na koronawirusa, opozycja domaga się pilnej narady
  4. Szpital sprzedaje respiratory. Dyrektor placówki tłumaczy dlaczego
  5. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  6. Próbował nauczyć dziecko raczkować. Gdy chłopiec upadł, nagle do akcji wkracza jack russell terrier, jest nagranie
  7. Sprzed chwili: Ministerstwo właśnie podało do wiadomości, zacznie się dziś o 17:00. Wiele Polek będzie zadowolonych, skorzystają ich dzieci

Następny artykuł