Rak pokrzyżował ich wspólne plany
fot. pixabay.com/Pexels
Autor Karol Zaborowski - 27 Września 2020

Wszyscy sądzili, że to zwykła grypa. Cieszyli się małżeństwem zaledwie 72 godziny

Rak jest jedną z tych diagnoz, które potrafią wywrócić nasze życie do góry nogami. Niestety bardzo boleśnie przekonało się o tym jedno małżeństwo. Pan młody odszedł zaledwie 72 dwie godziny po tym, jak powiedział swojej ukochanej sakramentalne "tak".

Rak w zależności od swojego rodzaju może się rozwijać długo nie dając praktycznie żadnych objawów, lub uderzyć niezwykle szybko, praktycznie nie pozostawiając choremu szans i nadziei na wyzdrowienie. Co więcej, w obu tych przypadkach pierwsze objawy chorobą mogą zostać bardzo łatwo zbagatelizowane, a nawet całkowicie przeoczone przez chorego.

Historia Rebecci i Tristana rozpoczęła się na imprezie sylwestrowej, na której oboje bardzo szybko wpadli sobie w oko. Nie minęło wiele i para zaczęła się spotykać regularnie. Widać było po nich, że są w sobie zakochani i wszystko wskazywało na to, że czeka ich wspaniałe, a także długie życie u swego boku.

Najczęściej dotyka dzieci w przedszkolach i żłobkach. Choroba, którą łatwo pomylić z ospą wietrznąNajczęściej dotyka dzieci w przedszkolach i żłobkach. Choroba, którą łatwo pomylić z ospą wietrznąCzytaj dalej

Rak uczynił z niej wdowę 72 godziny po ślubie

Rebecca i Tristan razem uprawiali sport i byli w znakomitej formie. Można wręcz powiedzieć, że stanowili książkowy przykład, jak prowadzić zdrowy tryb życia. Niestety ich wspólną przyszłość przekreślił jeden dzień, kiedy Tristan zaczął uskarżać się na objawy podobne do grypy.

- W tym momencie miał po prostu bardzo łagodne objawy grypopodobne. Tydzień później nadal był chory - mówi Rebecca.

Mimo wszystko mężczyzna postanowił udać się do lekarza, który zapewnił go, że nic poważnego mu nie dolega. Jednak to nie wystarczyło Rebecce, która w tamtym momencie była w trakcie studiów pielęgniarskich.

Dzięki swoim znajomościom w szpitalu załatwiła ukochanemu szczegółowe badania, które wykazały, że w brzuchu Tristana znajdują się guzy. Lekarze nie mieli dla pary dobrych wieści, ponieważ okazało się, że przypadek Tristana jest nieuleczalny.

Stan mężczyzny z dnia nadzień bardzo się pogorszył. Jego bliskim ciężko było w to uwierzyć, ponieważ Tristan jeszcze kilka dni temu czuł się świetnie i wręcz tryskał energią.

Leżąc już w szpitalnym łóżku, Tristan poprosił swoją ukochaną o rękę, a Rebecca przyjęła jego zaręczyny. Co więcej, personel szpitala, w którym leżał, zapewnił, że pomoże parze w organizacji wesela, jak i ślubu. Cała ceremonia została przygotowana w zaledwie 2 tygodnie, a Rebecca była przeszczęśliwa, że może wyjść za mężczyznę, którego pokochała. Jednocześnie wiedząc, że Tristan niedługo umrze, przepełniał ją smutek.

- Ceremonia była piękna, a potem mieliśmy wegański bufet, przemówienia i imprezę. Musieliśmy jednak wyjść wcześniej, ponieważ Tristan był wyczerpany - dodaje.

Jak podaje portal parenting.pl, małżonkowie nie mogli długo nacieszyć się wspólnym szczęściem. Tristan zmarł zaledwie 72 godziny, po tym, jak wraz z Rebeccą wyznali sobie miłość. Od momentu jego zdiagnozowania upłynęły tylko 3 tygodnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Za brak maseczki została potraktowana paralizatorem. Bulwersujące nagranie obiegło internet [video]
2.Wchodzi kolejny dodatek, tym razem 1500 zł miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził
3.Violetta Villas zdążyła wyjawić wielką tajemnicę zanim odeszła. Smutne wyznanie sprawia, że łzy same napływają do oczu

- Niestety, w poniedziałek rano zmieniło się na gorsze i zmarł tego samego popołudnia. Minęły zaledwie 72 godziny od naszego ślubu i zaledwie trzy tygodnie od zdiagnozowania choroby. Wszystko stało się tak szybko - wyznała Rebecca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
  2. NASA zdradziła szczegóły legendarnej misji. Na naszych oczach tworzy się historia
  3. Kobieta zarażona niebezpieczną chorobą tropikalną. Do zakażenia miało dojść w czasie wakacji
  4. Awantura na pokładzie samolotu. Polak został ukarany mandatem za nieprzestrzeganie nakazu
  5. Wczesne objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić, co może okazać się fatalne w skutkach
  6. Jeden z najlepszych naturalnych antybiotyków. Zamiast wydawać krocie w sklepie, wyhoduj go prostym sposobem w domu

<>

Następny artykuł