Redaktorzy Pacjenci.pl

Aneta Młodawska redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Aneta Młodawska

Redaktor portalu pacjenci.pl. Studentka Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie na kierunku Multimedia i grafika interaktywna. Interesuję się muzyką, historią sztuki i literaturą faktu. W swoich tekstach staram się zachęcić czytelników do zdrowego trybu życia.

Barbara Bujar redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Barbara Bujar

Redaktor portalu pacjenci.pl. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia polska. Od zawsze lubiłam pisać i wyszukiwać najnowsze informacje, dlatego zdecydowałam się ukończyć specjalność dziennikarską. W swoich tekstach chciałabym przekazywać czytelnikom najciekawsze wiadomości ze świata medycyny i zachęcić ich do zdrowego stylu życia.

Bożena Stasiak redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Bożena Stasiak

Wyróżniona nagrodami: Nagroda Zaufania Złoty Otis 2019, „Kryształowe Pióro” 2016 i 2018. W Konkursie na Dziennikarza Medycznego Roku" przez lata zdobywała nagrody i wyróżnienia, ostatnia to pierwsze miejsce w kategorii Prasa za 2019r. Jest dziennikarką medyczną „Świata Lekarza” i „Super Expressu”. Ponadto jest autorką książek "Listy intymne.Zwierzenia Polaków" oraz "Wojna z rakiem. Terapie i antyterapie".

Damian Witoń redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Damian Witoń

Wydawca portalu pacjenci.pl, z wykształcenia psycholog, absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Myślę, że zdrowie jest często kwestią wyboru. Aby się nim cieszyć, trzeba jednak wiedzieć, jak dokonać go właściwie. Mam nadzieję, że dzięki swojej pracy, będę w stanie w tym Państwu pomóc.

Karol Zaborowski redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Karol Zaborowski

Redaktor naczelny portalu pacjenci.pl. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku ratownictwo medyczne. Biologią i medycyną interesowałem się, jeszcze będąc dzieckiem, dlatego też podczas edukacji zdecydowałem się na studia na kierunku medycznym. Teraz zdobytą tam wiedzę, a także umiejętności staram się przekazywać w każdym swoim tekście, tak aby trafiały one również do osób nieobcujących z medycyną na co dzień.

Katarzyna Pinkosz redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Katarzyna Pinkosz

Dziennikarka, zajmuje się zdrowiem i medycyną, publikuje m.in. w pismach „Świat Lekarza”, tygodnik „Do Rzeczy”, „Mamo, to Ja” (wydawnictwo Edipresse, gdzie m.in. koordynowała akcję „W ciąży nie piję”). Jest autorką książek „Wybudzenia. Powrót do życia. Polskie historie”, „Niebieska reżyseria. 15 lat Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo”, „O dwóch takich. Teraz Andy”, „Zdrowie bez antybiotyku”. Otrzymała m.in. Srebrny Krzyż Zasługi, Nagrodę Zaufania Złoty Otis, Nagrodę św. Kamila, Kryształowe Pióro 2017, Sowa Onkologiczna, a także wyróżnienie Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2016 w kategorii media.

Klaudia Gaicka redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Klaudia Gaicka

Redaktor portalu Pacjenci.pl. Studentka Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie. Zdrowie postrzegam, jako życie w harmonii z samym sobą i otoczeniem. Artykuły polecam czytać na łonie natury.

Natalia Niewczas redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Natalia Niewczas

Dzień Próbny

Paweł Kruś redakcja Najnowsze informacje ze świata zdrowia i medycyny. Portal o zdrowiu.

Paweł Kruś

Dziennikarz medyczny i twórca mediów związanych z ochroną zdrowia, m.in. Świata Lekarza. Społecznik, w stworzonych autorsko społecznych akcjach profilaktycznych Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”, poświęconych chorobom cywilizacyjnym zostało bezpłatnie przebadanych ponad 24.000 osób w Polsce i ponad 2.000 na Ukrainie. Dzięki nim uratowano życie 23 osobom zarażonym HCV; u 300 osób w Polsce i ok. 200 na Ukrainie zdiagnozowano nieuświadomioną cukrzycę; u blisko 1.000 osób zdiagnozowano poważne zagrożenie przewlekłą chorobą nerek (PchN) i otoczono je opieką specjalistyczną. Za swoje prace i publicystykę został uhonorowany, m.in.: medalem „Zasłużonemu Polskie Towarzystwo Lekarskie” (2010), wyróżnieniem „Lider Roku 2012 w Ochronie Zdrowia”, wyróżnieniem Nagrody św. Kamila (2015), Srebrnym Krzyżem Zasługi i Nagrodą im. Dr Władysława Biegańskiego ( 2016).

Sprawdź najnowsze artykuły Pacjenci.pl