reprezentacja polski: covid-19 wyniki
fot. https://pixabay.com/ jarmoluk
Autor Klaudia Gaicka - 2 Września 2020

Reprezentacja Polski przeszła testy na koronawirusa. Znamy wyniki

Reprezentacja Polski przygotowuje się do kolejnego meczu, tym razem z Holandią. Piłkarze trenują pod okiem Jerzego Brzęczka w Warszawie, aby później polecieć do Amsterdamu. Koniecznie do tego jest przeprowadzenie badań na COVID-19. Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski zdradza, jakie były wyniki oraz, jak teraz wygląda życie piłkarzy.

Reprezentacja Polski powróciła do treningów i meczów, pomimo tego, że w powietrzu cały czas unosi się COVID-19. W tej sytuacji bardzo ważne są regularne badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2. Ostatnie odbyły się we wtorek i obejmowały nie tylko kadrę, ale i członków sztabu reprezentacji.

Nie dwie, a trzy fale koroanwirusa? Są nowe wytyczneNie dwie, a trzy fale koroanwirusa? Są nowe wytyczneCzytaj dalej

Reprezentacja Polski przeszła test na COVID-19. Znamy wyniki i całe szczęście do tej pory wszystkie okazały się negatywne. Jednak jest jeszcze jeden piłkarz do sprawdzenia

O wynikach kadry i członków sztabu poinformował portal Wp.pl. Na szczęście nie wykryto żadnego zakażenia koronawirusem wśród badanych.

- Wszyscy zawodnicy reprezentacji Polski oraz członkowie sztabu mieli negatywny wynik badań na obecność koronawirusa - przekazał za pośrednictwem Twittera Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

Co ciekawe, wciąż brakuje wyniku jednej z osób. Jednak przyczyną tego nie są żadne niejasności, a jedynie nieobecność w terminie pobierania próbek.

- Dziś test przejdzie Jacek Góralski, który wczoraj wieczorem przyjechał na zgrupowanie - napisał w dalszej części Jakub Kwiatkowski.

Wynik badania tego zawodnika powinniśmy więc poznać już w ciągu kilkunastu najbliższych godzin. Jeżeli Jacek Góralski również uzyska wynik negatywny, selekcjoner reprezentacji Polski będzie mógł w piątkowym meczu skorzystać z wszystkich piłkarzy powołanych do reprezentacji.

Następne badania odbędą się już w sobotę 5 września. Po piątkowym meczu Ligi Narodów UEFA z Holendrami i przed poniedziałkowym spotkaniem z Bośnią i Hercegowiną.

Do czasu meczu Biało - czerwoni są odseparowani zarówno od mediów, jak i kibiców. Nie biorą udziału (przynajmniej osobiście) w konferencjach, a ich treningi również nie są dostępne dla fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy objaw koronawirusa. Pojawia się szczególnie u dzieci
2. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

- Piłkarze w czasie zgrupowania są odseparowani od kibiców i mediów. W konferencjach prasowych dziennikarze nie uczestniczą osobiście, treningów nie obserwują widzowie. Zmian w porównaniu z przygotowaniami do wcześniejszych meczów jest sporo, ponieważ obszerny protokół medyczny UEFA liczy kilkadziesiąt stron - przekazał Wp Jakub Kwiatkowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta nie miała maseczki w sklepie. Niesłychane, co założyła na głowę w zamian
  2. Popularna aktorka znana z "Tańca z gwiazdami" przekazała fatalne wieści. Jest zbulwersowana
  3. Rewolucyjna zmiana weszła właśnie w życie. Dotyczy całej Polski
  4. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala
  5. Lekarze nie wierzyli własnym oczom. Z ciała kobiety wydobyto ponad metrowego węża [WIDEO]
  6. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali

Następny artykuł