reprezentacja Polski z COVID-19
unsplash.com/Halacious
Autor Natalia Niewczas - 27 Września 2020

Koronawirus w reprezentacji Polski. PZPN potwierdza

Reprezentacja Polski musi zmierzyć się z nowym wyzwaniem - tym razem nie chodzi stricte o sport. Jedna z kluczowych, związanych z reprezentacją osób została zakażona koronawirusem. Najnowsze doniesienia potwierdza Polski Związek Piłki Nożnej.

Reprezentacja Polski z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi przypadkiem koronawirusa. Pozytywny wynik testu na obecność patogenu stanowi niemałe zaskoczenie zwłaszcza dla fanów piłki nożnej. Z COVID-19 mierzy się sam trener reprezentacji naszego kraju.

Lekarze byli przekonani, że wyleczyli 10-latka. Rodzice proszą o pomocLekarze byli przekonani, że wyleczyli 10-latka. Rodzice proszą o pomocCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w obliczu zagrożenia epidemiologicznego

Niepokojące wiadomości dotyczące zakażenia koronawirusem w reprezentacji Polski trafiły do mediów w sobotę 26 września. Trener polskich piłkarzy, Jerzy Brzęczek, zachorował na COVID-19. Doniesienia potwierdza opublikowany przez PZPN oficjalny komunikat.

- Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzone u selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka dały wynik pozytywny - informuje PZPN za pomocą mediów społecznościowych.

PZPN zapewnia jednocześnie, że w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym zastosowano wszelkie niezbędne procedury, w tym te uwzględniające obowiązkową izolację. Członkowie sztabu będą poddani rutynowym badaniom potwierdzającym lub wykluczającym obecność koronawirusa siedem dni po ostatnim kontakcie z chorym na COVID-19 selekcjonerem reprezentacji Polski. Jak podaje portal onet.pl, na ten moment żaden z nich nie zgłosił mogących sugerować zakażenie objawów.

Według obecnych ustaleń Jerzy Brzęczek boryka się głównie z jednym, dokuczliwym symptomem choroby - podwyższoną temperaturą ciała. Stan jego zdrowia będzie kontrolowany co dwa dni za pomocą testów na obecność koronawirusa. PZPN zapewnia, że zakażenie nie powinno wpłynąć na nadchodzące zgrupowanie kadry.

Dzisiaj grzeje: 1. Za brak maseczki została potraktowana paralizatorem. Bulwersujące nagranie obiegło internet [video]
2.Chciał tylko przesunąć trochę meble w mieszkaniu. W nodze od stołu znalazł niezwykle cenny skarb
3.Violetta Villas zdążyła wyjawić wielką tajemnicę zanim odeszła. Smutne wyznanie sprawia, że łzy same napływają do oczu

Dnia 27 września Ministerstwo Zdrowia potwierdził 1350 przypadków zachorowania na COVID-19. Tego samego dnia resort poinformował o śmierci 8 kolejnych, zmagających się z zakażeniem pacjentów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Kobieta zarażona niebezpieczną chorobą tropikalną. Do zakażenia miało dojść w czasie wakacji
  4. Awantura na pokładzie samolotu. Polak został ukarany mandatem za nieprzestrzeganie nakazu
  5. Wczesne objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić, co może okazać się fatalne w skutkach
  6. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna

<>

Następny artykuł