Robert Pattinson zarażony koronawirusem
East News/British actor Robert Pattinson arrives to attend the 11th Annual Governors Awards gala hosted by the Academy of Motion Picture Arts and Sciences at the Dolby Theater in Hollywood on October 27, 2019. (Photo by Chris Delmas / AFP)
Autor Barbara Bujar - 4 Września 2020

Kultowy aktor zarażony koronawirusem. Wstrzymano nagrania filmu, który miał być murowanym hitem

Robert Pattinson zakażony koronawirusem. Produkcja filmu "The Batman", w którym aktor wciela się w główną rolę, po raz kolejny została wstrzymana. Przedstawiciele studia Warner Bros wydali specjalne oświadczenie, w którym potwierdzili obecność choroby na planie zdjęciowym. Poinformowali także o kwarantannie zakażonego.

Robert Pattinson to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów, który na swoim koncie ma już całkiem spory dorobek. Choć jego postać znana jest widzom z wielu produkcji, największą popularność przyniosła mu jednak rola Edwarda, w którą wcielił się w sadze "Zmierzch". Kolejne części filmów opartych na książkach Stephenie Meyer były dla niego strzałem w dziesiątkę i kluczem do wielkiej kariery. Mimo szybkiego osiągnięcia sukcesu Pattinson nie osiadł na laurach i wciąż angażował się w coraz nowsze projekty. Najświeższym i aktualnym angażem jest dla niego udział w filmie o kultowym bohaterze. Na premierę "The Batman" czekają fani na całym świecie. Jego produkcja będzie musiała jednak jeszcze trochę poczekać.

Przed chwilą Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważne zmiany. Nowe regiony w czerwonych i żółtych strefachPrzed chwilą Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważne zmiany. Nowe regiony w czerwonych i żółtych strefachCzytaj dalej

Robert Pattinson zakażony koronawirusem. Warner Bros wydało oświadczenie

Jak informuje TVN 24, to nie pierwszy raz, kiedy zdjęcia na planie filmu "The Batman" zostały wstrzymane. Po raz pierwszy producenci spotkali się z taką sytuacją połowie marca, kiedy na świecie zapanowała epidemia koronawirusa, a ekipa musiała opuścić studio. Na powrót musieli czekać miesiącami. Niestety, radość spowodowana wznowieniem zdjęć nie trwała długo. Zakażenie Roberta Pattinsona ponownie przerwało nagrania.

34-letni Robert Pattinson w filmie "The Batman" wcieli się w tytułową rolę. Przypomnijmy, że do tej pory wytwórnia obsadzała w niej Bena Afflecka, który wziął udział juz w trzech częściach. Widzowie mogli oglądać go w filmach "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", w "Legionie samobójców" oraz w "Lidze Sprawiedliwości". Po rezygnacji aktora z dalszej współpracy rozpoczęły się poszukiwania nowego Batmana. Spośród wielu aktorów producenci zdecydowali się na Pattinsona. Mężczyzna wygrał między innymi z takimi gwiazdami jak Jack Reynor, Alexander Ludwig, Jack O'Connell, czy Armie Hammer.

Problem z wyborem aktora nie był jedynym, z jakim zmagali się producenci. Szybko musieli znaleźć oni też reżysera, który podejmie się realizacji projektu. Po wielu poszukiwaniach film trafił w końcu w ręce Matta Reevesa. Mężczyzna zdradził niedawno, że nie udało mu się zrealizować nawet połowy zdjęć. Kiedy chciał zwiększyć obroty, produkcja znów została wstrzymana.

Dzisiaj grzeje: 1.Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta
2. Rząd znowu zmienił listę żółtych i czerwonych stref. Nowe obostrzenia będą obowiązywać już od jutra

O chorobie Roberta Pattinsona poinformowały zagraniczne media, które potwierdziły przerwanie zdjęć na planie. Oświadczenie wypłynęło także ze strony studia, którego przedstawiciele wydali specjalny komunikat. Choć nie podali jego imienia i nazwiska, Vanity Fair" i "The Hollywood Reporter" są przekonane, że chodzi właśnie o Pattinsona.

- Przebywa on na kwarantannie zgodnie z ustalonymi protokołami. Praca została chwilowo wstrzymana - fragment oświadczenia cytuje Polsat News.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomość z ostatniej chwili: Do Polski zbliża się wir Otylia. Nagłe załamanie pogody na weekend
  2. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić
  3. Rewolucyjna zmiana weszła właśnie w życie. Dotyczy całej Polski
  4. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala
  5. Lekarze nie wierzyli własnym oczom. Z ciała kobiety wydobyto ponad metrowego węża [WIDEO]
  6. Kolejki ustawiają się już od wczoraj, niebywałe wydarzenie w Biedronce. Klienci przecierają oczy ze zdumienia

Następny artykuł