Rodzice oskarżeni o zabójstwo 17-letniej córki
pixabay.com/fsHH
Autor Barbara Bujar - 17 Września 2020

Poszukiwania 17-latki trwały od lipca. Rodzice z zarzutami

Rodzice zgłosili zaginięcie córki, której nie widzieli już od trzech dni. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Prace śledczych trwały bardzo długo. Choć przez prawie dwa miesiące nie udało im się odnaleźć 17-latki, niedawno nastąpił przełom w sprawie. Dwie osoby zostały zatrzymane w związku z podejrzeniem o zabójstwo. Zarzuty postawiono rodzicom zaginionej dziewczyny.

Rodzice strzegą swojego dziecka jak oka w głowie, a kiedy przez dłuższy czas nie mają z nim kontaktu, zaczynają się poważnie niepokoić. To właśnie tak z pozoru wyglądała sprawa, którą na policję postanowili zgłosić 37-letnia Sarah Walker i 50-letni Scott Walker. Oboje opowiedzieli funkcjonariuszom o swoich obawach związanych z dłuższą nieobecnością swojej córki. Teraz okazuje się, że to właśnie oni mogą być odpowiedzialni za jej zniknięcie.

Gdzie dochodzi do największej liczby zakażeń koronawirusem? Eksperci podali odpowiedźGdzie dochodzi do największej liczby zakażeń koronawirusem? Eksperci podali odpowiedźCzytaj dalej

Policja zatrzymała podejrzanych o zabójstwo 17-latki. Są nimi rodzice zaginionej dziewczyny

Poszukiwania 17-letniej Barnadette Walker, która wraz z rodzicami mieszkała w mieście Peterborough w angielskim hrabstwie Cambridgeshire, trwają już od prawie dwóch miesięcy. Jak donosi Fakt 24, funkcjonariusze rozpoczęli je 21 lipca, zaraz po tym, jak zaniepokojeni rodzice opowiedzieli im o nagłym zniknięciu dziewczyny. Zarówno 37-letnia Sarah, jak i 50-letni Scott twierdzili, że nie widzieli swojej córki od trzech dni.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano lokalnych funkcjonariuszy policji i psy tropiące, które miały pomóc w odnalezieniu 17-letniej Bernadette. Swoje działania śledczy rozpoczęli w wiosce Cowbit, która leży nad rzeką Welland niedaleko miasta Wisbech. Mimo wielu starań nie udało im się dotrzeć do miejsca, w którym przebywa córka Walkerów. Zaczęli podejrzewać, że dziewczyna mogła zostać zamordowana.

Idąc tym tropem, policjanci znaleźli szereg dowodów potwierdzających ich teorię. Większość z nich świadczyła przeciwko rodzicom dziewczyny. Według funkcjonariuszy to właśnie oni mieli zabić córkę i upozorować jej zaginięcie. Każdemu z nich został już postawiony zarzut zabójstwa. Sarah i Scott Walkerowie trafili do policyjnego aresztu. Poszukiwania 17-latki wciąż trwają.

Dzisiaj grzeje: 1. "To będzie matka afer, a wy wszyscy będziecie odpowiadać za to przed sądem". Kontrowersyjna ustawa w Sejmie
2.Będzie kolejna odsłona popularnego programu. Dadzą 5 tys. zł, ale pod jednym warunkiem
3. Nowe odkrycie dotyczące koronawirusa. Naukowcy przebadali miliony próbek

Pomimo dwumiesięcznych poszukiwań ciało 17-letniej Bernadette wciąż nie zostało odnalezione. Jeden z miejscowych funkcjonariuszy, nadinspektor Jon Hutchinson, miał to potwierdzić i zwrócić się do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat dziewczyny, aby zgłosili się z nimi do lokalnego komisariatu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka akcja ratunkowa, walczą z ogniem. Syreny wyją w całym mieście, są ranni, niebo spowił gęsty dym
  2. Tysiące ludzi czekało na decyzję. Niezwykły kraj ponownie otwiera się na turystów
  3. Pasażer autobusu nie miał maseczki. Zasłonił usta czymś, co sprawiło, że jest o nim głośno na całym świecie [FOTO]
  4. GIS wydał bardzo ważne ostrzeżenie. Groźna bakteria wykryta w jedzeniu, absolutnie go nie spożywajcie
  5. Często boli cię lewa ręka? Uważaj, może być to objaw groźnej choroby
  6. Do obiadu, na przyjęcia i samodzielnie - marynowana w occie dynia sprawdzi się w każdej sytuacji, dawno nic lepszego nie jadłeś

Następny artykuł