rodzice zignorowali krostkę
unsplash.com/Sandra Seitamaa
Autor Natalia Niewczas - 24 Września 2020

Rodzice zignorowali krostkę, która pojawiła się na policzku ich córeczki. Nawet nie podejrzewali, co może być w jej środku

Rodzice powinni być zawsze czujni, aby uchronić pociechę przed niebezpieczeństwem. To zadanie nie jest jednak proste, a za pomysłami maluchów czasem nie idzie w żaden sposób nadążyć. Tej parze kluczowy moment musiał po prostu umknąć - nie spodziewali się, że kiedykolwiek spotka ich coś tak szokującego.

Rodzice nie mieli pojęcia, co znajduje się w ciele ich dziecka. Zaskakująca prawda wyszła na jaw dopiero po tym, jak początkowo niewielka krosta na policzku 7-miesięcznej dziewczynki zaczęła niespodziewanie rosnąć. Para nie wiedziała, że w buzi ich córeczki tkwi zagrażające zdrowiu ciało obce.

Choroba, która nie daje żadnych objawów. Cierpią na nią tysiące PolakówChoroba, która nie daje żadnych objawów. Cierpią na nią tysiące PolakówCzytaj dalej

Rodzice wprost oniemieli ze zdziwienia

Pierwszym sygnałem alarmowym dla rodziców, Aarona i Emmy Washington, był mały, opuchnięty punkcik na policzku dziecka. Początkowo sądzili, że to zwykła krostka i zbagatelizowali zmianę. Problem szybko znów o sobie jednak przypomniał.

Według doniesień portalu popularne.pl po tym, jak domniemana krosta zaczęła rozrastać się i coraz bardziej puchnąć, para postanowiła zasięgnąć fachowej porady lekarskiej. W pewnym momencie opuchlizna rozrosła się tak bardzo, że osiągnęła wielkość piłeczki golfowej - oglądający ją lekarz przyznał, że nie spotkał się dotąd z podobnym przypadkiem. Specjalista ostatecznie stwierdził infekcję i przepisał dziecku antybiotyk.

Sytuacja niestety pogorszyła się przez noc - zmiana na policzku dziecka znów wyraźnie urosła. Rodzice ponownie zabrali córkę do szpitala, gdzie przyjrzał się jej lekarz. Medyk dostrzegł, że na opuchniętej zmianie znajduje się malutki, biały punkcik, który okazał się podejrzanie twardy. To, co udało mu się wydobyć z użyciem szczypiec, niemal zwaliło go z nóg.

Dzisiaj grzeje: 1. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
2.4,3 tys. zł bonusu do emerytury. Wiceminister chce znacznie rozszerzyć dodatek honorowy
3.Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością

Wewnątrz ciała dziewczynki przez cały ten czas znajdowało się piórko. Nikt nie potrafi wytłumaczyć, jak znalazło się w buzi dziecka. Istnieje jednak przypuszczenie, że maluch włożył je do buzi, a jego ostry czubek przebił wnętrze policzka. Tymczasem walczący z ciałem obcym organizm próbował wypchnąć je na zewnątrz przez skórę.

Ostatecznie po całym zdarzeniu na ciele dziewczynki pozostała jedynie drobna ranka. Historia tej rodziny pokazuje jednak, że pomysły dzieci wprost nie mają sobie równych, co jednocześnie zmusza rodziców do zachowania stałej czujności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcji
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. W sklepie spożywczym za kilka złotych kupisz produkt, który ma cudowne właściwości zdrowotne. Jedz łyżeczkę po obiedzie i sam się przekonaj

Następny artykuł