rodzina zamknęła go w piwnicy
unsplash Carolina Pimenta
Autor Klaudia Gaicka - 1 Października 2020

Przez 17-lat był więżiony w piwnicy. Rodzina nie mogła poradzić sobie z jego chorobą

Rodzina uwięziła mężczyznę. W odosobnieniu spędził aż 17 lat. Historia sprawia, że włos jeży się na głowie. Nikt z nas nie sądziłby, że własna rodzina może być zdolna do czegoś takiego. Ich słowa szokują nawet osoby o stalowych nerwach. To niewyobrażalne, w jakich warunkach żył ten człowiek.

Rodzina kojarzy się większości z nas z ostoją i poczuciem bezpieczeństwa. Tym większe stanowi dla nas zaskoczenie sytuacja, w której wylądował jeden z członków chińskiej społeczności. Historia przedstawiona przez portal Webniusy.com sprawia, że włos jeży się na głowie.

2 fala epidemii właśnie się rozpoczyna? Ministerstwo opublikowało zatrważające dane, absolutny rekord2 fala epidemii właśnie się rozpoczyna? Ministerstwo opublikowało zatrważające dane, absolutny rekordCzytaj dalej

Rodzina zamknęła mężczyznę w piwnicy na 17 lat. Dopiero po tym czasie sąsiedzi zaalarmowali szpital

Choroba psychiczna mężczyzny przerosła rodzinę, jednak nie byli oni w stanie zapewnić mu odpowiedniego leczenia. Cała rodzina pochodziła z bardzo biednego regionu, w którym musiało minąć wiele lat, aby ktokolwiek zainteresował się losem Xu Guo.

Mężczyzna zachowywał się inaczej od reszty rodziny i lokalnych mieszkańców. Niewątpliwie niezbędna była pomoc psychiatry, który dopasowałby odpowiednie leki. Wiadomość o losie Xu Guo w błyskawicznym tempie obiegła chińskie media.

Okazało się, że rodzina, której nie stać było na leczenie mężczyzny, zamknęła go w piwnicy na 17 lat. Dopiero po tak długim czasie osamotniony członek chińskiej rodziny ujrzał światło dzienne.

- Chcieliśmy wysłać go do szpitala na leczenie, ale koszt był znacznie wyższy niż moglibyśmy sobie pozwolić” – mówi Xun Guoyun, starszy brat więzionego mężczyzny

Xu Guo od zawsze był dzieckiem z problemami. Zdarzało się, że bez większych powodów wpadał w histerię. Z biegiem czasu jego charakter stawał się coraz bardziej trudny do kontrolowania. Niestety ubóstwo uniemożliwiło rodzinie leczenie mężczyzny.

- Karmiliśmy go i pomagaliśmy mu radzić sobie z naturalnymi potrzebami, ponieważ był trzymany na łańcuchu - relacjonuje dalej Xun Guoyun.

Dzisiaj grzeje: 1. Dorota Gardias trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki, co się dzieje?
2.Nowy program 1500 plus. Już wiemy, kto dostanie pieniądze. Może należą się i tobie
3. Umarła w szpitalu, wcześniej zdążyła jednak wszystko nagrać. To, jak ją tam potraktowali, woła o pomstę do nieba

Feng Shui to bardzo biedne miasto w Chinach. Dopiero po 17 latach sąsiedzi zdecydowali się zwrócić ze sprawą do lokalnego szpitala. Medycy nie zbagatelizowali ich komunikatu. Pojechali na miejsce sprawdzić tę informację. Tam znaleźli Xu Guo.

Mężczyzna w końcu otrzyma niezbędne leczenie. Medycy zdecydowali się leczyć go za darmo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska gwiazda wzięła ślub na rajskiej wyspie. W powietrzu wisiał skandal. Jest zdjęcie z przyjęcia
  2. Poznajesz? Niewiele osób zna zastosowanie zapomnianej kulki
  3. Dziś wchodzi w życie nowy zakaz. Wielu Polaków może być niezadowolonych
  4. Lekarze się kłócili, a dzieci umierały. Jedyną nadzieją okazał się szpital prywatny
  5. Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważne nagranie. Wiele osób nie może powstrzymać się od łez [WIDEO]
  6. Bułgarska surówka z kapusty i papryki jest prawdziwą skarbnicą witamin. Chrupiący przysmak wesprze naszą odporność

Następny artykuł