Ojciec zabił swoje dzieci, później popełnił samobójstwo
youtube.com/Matt Jarbo
Autor Barbara Bujar - 3 Lipca 2020

Chwilę wcześniej zrobił sobie z nimi fotkę. Ojciec zabił swoje dzieci

Rodzina na fotografii wygląda na bardzo szczęśliwą. Patrząc na zdjęcie, nikt nie mógłby przypuszczać, że w gronie tych osób wydarzy się tak wielka tragedia. Tak się stało. Ojciec zabił swoje 12-letnie dzieci, po czym popełnił samobójstwo. Chwilę wcześniej wysłał żonie wiadomość, że już nigdy nie zobaczy ani syna, ani córki. Powód, dla którego to zrobił jest przerażający.

Rodzina to dla wielu osób absolutna podstawa. Dzieci dla swoich rodziców są zawsze najważniejsze. Mama i tata otaczają swoje pociechy opieką, starają się, by nic złego im się nie przydarzyło, a także uczą ich wszystkich najważniejszych rzeczy, by te mogły stać się samodzielne. Rodzice pokazują dzieciom świat, aby mogły poznać go od jego najlepszej strony.

Niestety, nie zawsze życie rodzinne wygląda tak kolorowo. Zdarzają się przypadki, kiedy ojciec lub matka podejmują wobec swojego potomstwa niezrozumiałe decyzje. Jedną z nich był czyn, na który zdecydował się Włoch Mario Bressi. Mężczyzna spędzał dzień z córką i synem. Wtedy postanowił dokonać makabrycznego czynu.

Chcą ogłosić Chcą ogłosić "koniec pandemii". 10 lipca przejdą przez WarszawęCzytaj dalej

Rodzina w jednej chwili przestała być szczęśliwa. Ojciec zabił dwoje swoich dzieci

Jak informuje portal webniusy.pl, Mario Bressi był ojcem 12-letnich bliźniąt. Pewnego dnia postanowił zabrać Elenę i Diego na wycieczkę. Wszyscy doskonale się bawili, co uwiecznili na wspólnym zdjęciu. Mężczyzna publikując fotografię w mediach społecznościowych podpisał ją w niezwykle uroczy sposób.

- Z moimi dziećmi. Zawsze razem – czytamy opis zdjęcia.

Dla każdego, kto zobaczył świeżo opublikowaną fotografię, na której widać świetnie bawiącą się i uśmiechniętą rodzinę, późniejsze wydarzenie było niewyobrażalne. Mężczyzna nie był już ciepłym i kochającym tatą. Z zimną krwią postanowił zabić swoje dzieci. Wcześniej miał wysłać wiadomość do swojej żony, w której poinformował ją, że już więcej ich nie zobaczy. Chwilę później sam odebrał sobie życie.

Matka dzieci, kiedy tylko odczytała otrzymaną wiadomość, od razu udała się do miejsca, w którym przebywała jej rodzina. To, co tam zastała, pozostanie w jej pamięci na zawsze. Kobieta zobaczyła trzy martwe osoby, byli to jej mąż i dzieci. Była zrozpaczona i nie rozumiała, dlaczego doszło do tak dramatycznego wydarzenia. Powód, o którym mówią media, jest przerażający.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. PKO podjęło ważną dla klientów decyzję. Bank został zmuszony do zawieszenia jednej z głównych usług

Dlaczego ojciec zabił swoje 12-letnie dzieci i odebrał sobie życie – takie pytanie zadają sobie wszyscy. Z informacji zamieszczonych na portalu wynika, że skłoniła go do tego jego żona, która według niego rozbiła rodzinę. Ustalenia policji nie podają jednak więcej szczegółowych informacji. Nie wiadomo, czy decyzja o morderstwie była planowana czy nie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużony
  2. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia mistrzyni świata. Jest coraz gorzej, "Lara walczy o życie"

Następny artykuł