Tata i jego dzieci zginęli w Dzień Ojca
pixabay.com/dassel
Autor Barbara Bujar - 23 Czerwca 2020

Tata wraz z dziećmi wyszedł na zwykły spacer. Już nigdy z niego nie wrócili

Rodzina wybrała się na zwyczajny spacer z psem. W jednej chwili uderzył w nich samochód, którym z dużą prędkością jechał pijany mężczyzna. Tata, jego syn i córka nie przeżyli wypadku. Tragedia wydarzyła się 21 czerwca, wtedy w Wielkiej Brytanii obchodzony jest Dzień Ojca.

Dzień Ojca w Wielkiej Brytanii to święto ruchome, które nie zawsze, jak w naszym kraju, odbywa się 23 czerwca. Brytyjczycy obchodzą je w trzecią niedzielę miesiąca, która w tym roku wypadła 21 czerwca. To właśnie tego dnia rodzina Josha Flynna postanowiła wybrać się na spacer. Mężczyzna, jak wszyscy inni ojcowie, chciał tego dnia spędzić czas ze swoimi dziećmi. Wyszedł więc z domu z 15-letnim synem o imieniu Cobie i 12-letnią córką Skylar. Niestety żaden z nich nie wrócił już do domu.

Nie żyje wybitny reżyser. Jego filmy doceniono na całym świecieNie żyje wybitny reżyser. Jego filmy doceniono na całym świecieCzytaj dalej

Rodzina zginęła w tragicznym wypadku. Odpowie za to pijany kierowca

Jak podaje o2.pl, Josh Flynn i jego dzieci spacerowali ulicami Cumbrian Dalton-in-Furness w towarzystwie swojego psa. W pewnym momencie wszyscy w trójkę zostali potrąceni przez 47-letniego kierowcę samochodu marki Peugeot. Prowadzący pojazd jechał zdecydowanie za szybko, a do tego był pod wpływem alkoholu. W wyniku jego nieodpowiedzialnego zachowania cała rodzina zginęła.

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się wszystkie służby ratunkowe. Wywołało to ogromne poruszenie wśród sąsiadów Josha Flynna. Komentujący uważają tragedię za jeszcze większą z powodu obchodzenia tego dnia święta wszystkich ojców. Relację tych osób przedstawił portal Evening Standard.

- Wszędzie były pojazdy ratownicze, policja i karetki pogotowia, a straż pożarna zjechała później – opisał jeden z sąsiadów.

- Zawsze, kiedy zdarzyło się coś takiego, było to okropne, ale myślę, że to był Dzień Ojca i to tylko pomnożyło wszystko – dodaje kolejny.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 31-letnia mistrzyni. Odeszła tuż po porodzie

2. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz

47-latek odpowie przed sądem za spowodowanie śmierci trzech osób oraz za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Policja w dalszym ciągu apeluje do świadków zdarzenia.

- Oficerowie chętnie wysłuchają każdego, kto może mieć materiał z kamery samochodowej, mógł uchwycić kolizję lub chwile bezpośrednio przed lub po zdarzeniu – czytamy na Evening Standard.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
  2. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat

Następny artykuł