rodzina królewska i gładka twarz meghan
screen/YouTube/BBC News
Autor Klaudia Gaicka - 5 Maja 2020

Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego

Rodzina królewska rozdzielona. Meghan i Harry wyjechali do Kanady, by żyć z imprez i prywatnych kolacji. Niestety wirus pokrzyżował im plany, a twarz kobiety podczas wideokonferencji zaskoczyła widzów.

Rodzina królewska nie była wymarzonym środowiskiem życia 38-letniej Meghan Markle. Kobieta była od najmłodszych lat związana z aktorstwem, podobnie też od 11 roku życia działała w obronie praw kobiet. Odkąd w 2016 roku Meghan poznała księcia Henryka, media nie dawały jej spokoju. Reporterzy próbowali między innymi dostać się do jej domu oraz kontaktować z osobami z jej otoczenia. Wszystko po to, aby skompromitować Meghan i rodzinę królewską, do której aktorka dołączyła oficjalnie 19 maja 2018 roku, kiedy to wzięli wraz z księciem ślub.

Chiny odpowiadają USA na zarzuty dotyczące epidemii koronawirusa. Padły bardzo mocne słowaChiny odpowiadają USA na zarzuty dotyczące epidemii koronawirusa. Padły bardzo mocne słowaCzytaj dalej

Rodzina Królewska i "Megxit"

8 stycznia bieżącego roku małżeństwo zrzekło się przywilejów i obowiązków pary królewskiej. Przeprowadzili się do Kanady, gdzie mieli w planie uniknąć mediów i sławy. Mimo że na brytyjskie media narzekała głównie na Meghan, Harry’emu medialne prześladowanie żony zaczęło przypominać to, w jaki sposób prasa zaszczuła księżnę Dianę, jego matkę. Działania brytyjskich mediów doprowadziły w konsekwencji do śmierci kobiety.

Po słynnym „Megxicie” małżeństwo planowało zarabiać przebywaniem na imprezach oraz kolacjami z miliarderami. Niestety przez pandemię wszystkie imprezy zostały odwołane. Było to chwilę po tym, jak para zarobiła swoje pierwsze pół miliona dolarów.

Dzisiaj grzeje: 1. 38-latka biegała z nożem w ręku. Po zatrzymaniu przez policję dokonano strasznego odkrycia

2. Smutne wiadomości o Piotrze Fronczewskim. Chodzi o jego zdrowie, nie tak miała się zakończyć operacja

Ostatnio Meghan wzięła udział w wideokonferencji zorganizowanej przez organizację charytatywną Smart Works. Organizacja wspiera kobiety na rynku pracy. Internautów szczególnie oburzył fakt, że skóra byłej księżnej była wyraźnie gładsza niż na zdjęciach, które znali z prasy. Niektórzy z komentujących uznali, że kobieta swoim wystąpieniem miała na celu odwrócenie uwagi od członków rodziny królewskiej bowiem Kate i William obchodzili w tym dniu 9. Rocznicę ślubu.

Meghan Markle zmiany

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo
  2. Dziś zniesiono kolejne obostrzenie. Wszyscy długo czekaliśmy na dobrą wiadomość
  3. Doradca Donalda Trumpa przewiduje koniec epidemii. Zdradził, co może ją powstrzymać
  4. Wielu Polaków łamie zasady kwarantanny. Niepokojące dane Komendy Głównej Policji
  5. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  6. Jedno ze świadczeń ZUS możesz pobrać aż 3 razy. W grę wchodzi nawet kilka tysięcy złotych

Następny artykuł