Smutne doniesienia o stanie zdrowia Elżbiety II. „Został jej miesiąc życia, może mniej”

Rodzina królewska - zdrowie Elżbiety II
East News/PHOTO: EAST NEWS/AFP Britain's Queen Elizabeth II inspects the honor guard 07 May 2006 during an official welcome ceremony on the South Lawn of the White House in Washington, DC. US President George W. Bush and thousands of dignitaries welcomed the queen to the White House with an honor guard and 21-gun salute ahead of a glittering state dinner.
Autor Barbara Bujar04.01.2021

Zagraniczne media przekazały niepojące informacje dotyczące rodziny królewskiej. Zgodnie z nimi Elżbieta II ma podupadać na zdrowiu, co podczas jej ostatniej wizyty w szpitalu mieli potwierdzić lekarze. Informator „The National Enquirer” przekazał, że królowa zaczęła już nawet planować swój pogrzeb.

Życie rodziny królewskiej cieszy się zainteresowaniem ludzi na całym świecie. Ostatnio w mediach znów zrobiło się głośno – tym razem o podupadającej na zdrowiu królowie Elżbiecie II. Tygodnik „The National Enquirer” przekazał najnowsze informacje.

Rodzina królewska w obliczu tragedii? Niepokojące doniesienia zagranicznych mediów

Jak podaje serwis internetowy Party, powołując się na doniesienia „The National Enquirer”, królowa Elżbieta II ma być w coraz gorszej kondycji zdrowotnej. Informacje na ten temat pojawiły się po jej pobycie w szpitalu, do którego trafiła wskutek niewydolności serca.

Lekarze nie mieli dla rodziny królewskiej dobrych wiadomości. Jak przekazał informator zagranicznego tygodnika, specjaliści uznali, że Elżbiecie II zostało już niewiele czasu. Ona sama nie chciała robić z tego powodu sensacji.

- Serce Jej Królewskiej Mości zawodzi i dostała miesiąc życia, może mniej. Kłopoty zaczęły się, gdy królowa pracowała nad swoim przemówieniem, wtedy nagle opadła na biurko, łapiąc oddech, a jej twarz była biała jak papier – przekazał rozmówca „The National Enquirer” cytowany przez party.pl.

Ważne ogłoszenie Ministra Zdrowia. Od jutra istotna zmiana w obostrzeniachWażne ogłoszenie Ministra Zdrowia. Od jutra istotna zmiana w obostrzeniachCzytaj dalej

Jak stwierdził informator, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że śmierć Elżbiety II jest nieuchronna. Ona sama wie o tym doskonale, dlatego postanowiła zaprowadzić porządek w rodzinie królewskiej, która „wciąż jest rozdarta”.

Osobami, z którymi miała rozmawiać królowa Wielkiej Brytanii, byli książęta William i Harry. Elżbieta II życzyła sobie, by pojednali się w imię monarchii i wyjaśnili wszystkie niedomówienia ze swoimi żonami.

Do komnaty Elżbiety II wezwany miał zostać także jej najstarszy syn i jednocześnie następca korony, książę Karol. Królowa chciała omówić z nim wszystkie początkowe szczegóły związanie z jej państwowym pogrzebem.

- To było jej odważne pożegnanie. Wie, że stoi w obliczu ostatnich dni i desperacko pragnęła ustawić swoją rodzinę w szeregu, zanim pożegna się z krajem, który kocha – dodał informator.

Wiarygodność magazynu „The National Enquirer” stoi jednak pod ogromnym znakiem zapytania. Do tej pory do doniesień nie odniósł się bowiem nikt z rodziny królewskiej. Dodatkowo sama królowa Elżbieta II podczas świąt zachwycała formą, udzielając się w mediach społecznościowych i wygłaszając przemówienie.

Artykuły polecane przez redakcję Pacjenci.pl:

Następny artykuł