rodzina królewska najnowsze wieści
Facebook_Elżbieta_II_Windsor
Autor Klaudia Gaicka - 31 Maja 2020

Królowa Elżbieta ustępuje z tronu? Rewelacyjne doniesienia brytyjskich mediów

Królewska rodzina zaniepokoiła brytyjskie i światowe media. Wszyscy zadają sobie pytanie, jak będzie wyglądać dalsze życie w pałacu Buckingham. Niewyjaśniona pozostaje również kwestia testamentu Elżbiety II.

Rodzina królewska ponownie zaskoczyła brytyjskie i światowe media. 94-letnia Królowa Elżbieta II, jako najdłużej panujący monarcha w Wielkiej Brytanii, już od dawna wzbudza podziw i respekt. Wszystko dlatego, że jest bardzo konsekwentna w swoim wizerunku. Najbliższa służba określa ją jako konserwatywną, staroświecką oraz powściągliwą. Co więcej, również uwadze mediów nie umknęło to, że królowa już od czasów dzieciństwa starannie pielęgnuje królewski protokół i jego niezmienne zasady. Być może przyszedł jednak już czas, w którym ustąpi z tronu.

Charakterystyczne objawy raka skóry. Nigdy ich nie lekceważCharakterystyczne objawy raka skóry. Nigdy ich nie lekceważCzytaj dalej

Rodzina królewska funkcjonuje dziś inaczej

Królowa jest bardzo ceniona nie tylko przez wybredne media, ale również przez ludność, która szczególnie podziwia jej działania charytatywne.

– Moje całe życie, niezależnie od tego, czy będzie długie, czy krótkie, będzie poświęcone służbie ludowi – zadeklarowała królowa, jeszcze przed rozpoczęciem panowania.

Dziś rodzina królewska boryka się z wieloma problemami, głównie za sprawą epidemii koronawirusa. Jak donosi serwis Plejada.pl, na tę chwilę zarządzaniem sprawami rodziny zajął się Książę William. Jest on nie tylko stale obecny w lokalnych mediach, ale również jako pierwszy wygłosił oświadczenie dotyczące stanu epidemicznego w kraju.

Królowa pierwszy raz powierzyła tak dużą władzę wnukowi. Sama w tym czasie wyprowadziła się z Pałacu, unikając reporterów. Pomimo że o pogorszeniu stanu Elżbiety II nic nie wiadomo, lokalna prasa coraz częściej poddaje pod wątpliwość jej dalszą władzę.

– Dużo mówi się o tym, że królowa ustąpi na dobre. Poświęciła Koronie całe swoje życie i choć jest to dla niej trudna decyzja, planuje przekazać stery następnemu pokoleniu – czytamy w serwisie Plejada.

O sprawie na łamach „The Sun”, wypowiedział się również Andrew Morton. Na co dzień zajmuje się on biografią rodziny królewskiej. W swojej opinii wyraził ogromny żal i poddał pod wątpliwość dalsze pełnienie królewskich obowiązków przez Elżbietę II.

Dzisiaj grzeje: 1. Działają na kleszcze jak magnes. Co przyciąga niebezpieczne pasożyty?

2. Polski gwiazdor pilnie trafił do szpitala, jego stan jest bardzo ciężki. Rodzina prosi o modlitwę

Wiele plotek narodziło się również wokół testamentu królowej. Nic dziwnego bowiem dokumenty, które dotyczą ostatniej woli brytyjskich monarchii, trzymane są w metalowym sejfie za żelazną bramą w Somerset House. Sama zasada tajemnicy testamentów królewskich została ustanowiona podczas tajnej rozprawy sądowej w 2002 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd
  2. Pogoda nas nie rozpieszcza, najzimniejszy maj od 29 lat. Synoptycy mają jeszcze gorsze wieści
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Banki w sporym zagrożeniu? Eksperci ostrzegają przed drastycznym pogorszeniem sytuacji niektórych instytucji

Następny artykuł